Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Štve mě, když mi pořád říkají, jak jsem malá, říká Scarlett Johansson

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

24. 4. 2019 | Osobnosti

Herečka Scarlett Johansson by rozhodně neprorazila jako modelka. Se svými 160 centimetry není průměrně vysoká ani na podpatcích. Ji samotnou by to neštvalo, kdyby ji na nevýraznou výšku postavy pořád neupozorňovali fanoušci, kteří se s ní setkají osobně. „Páni, vy jste ale malá,“ je poznámka, která Scarlett spolehlivě dopálí.

„Páni, vy jste ale malá. To se mi děje pořád. Jste mnohem menší, než jsem si myslel, že budete. Říkám na to, páni, od kdy je v pořádku něco takového někomu říkat? Je to tak úchylné. Ano, pořád mi říkají, jste tak malá,“ stěžovala si Scarlett v rozhovoru pro britskou edici magazínu Cosmopolitan.

Dvojí metr

Hollywoodská hvězda je hlasitou politickou aktivistkou, která bojuje proti politice Donalda Trumpa i sexismu v Hollywoodu. Ještě než začaly skandály s Me Too, stěžovala si na dvojí metr při posuzování ženské sexuality.

„Když ženy hovoří o tom, že si užívají sex, je to téměř zakázané téma. Mít zdravý postoj k vlastní sexualitě znamená, že vás označí jako zhýralou, příliš divokou a děvku. Nemáte morálku a máte nejspíš sexuální úchylku nebo jste někdo, kdo neudrží monogamní vztah. Když začnete mluvit o tom, že si užíváte samu sebe, jste zvídavá, je to stále tabu,“ zlobila se Scarlett před dvěma roky, kdy se rozvedla se svým druhým manželem Romainem Dauriakem, s nímž má dceru Dorothy Rose.

Nejproblémovější celebrity: Kdo má z ostudy kabát

Vepřová játra na víně

Vepřová játra na víně

9 hlasů
45min 675 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z hrášku

15 hlasů
20min 313kJ 25 Kč

Rychlý a svěží salátek ze zeleného hrášku.

Brambory zapečené se zelenými olivami

16 hlasů
1h a 25min 429kJ 120 Kč

Zapečené brambory podle italského receptu.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více