Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Štve mě, když mi pořád říkají, jak jsem malá, říká Scarlett Johansson

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

24. 4. 2019 | Osobnosti

Herečka Scarlett Johansson by rozhodně neprorazila jako modelka. Se svými 160 centimetry není průměrně vysoká ani na podpatcích. Ji samotnou by to neštvalo, kdyby ji na nevýraznou výšku postavy pořád neupozorňovali fanoušci, kteří se s ní setkají osobně. „Páni, vy jste ale malá,“ je poznámka, která Scarlett spolehlivě dopálí.

„Páni, vy jste ale malá. To se mi děje pořád. Jste mnohem menší, než jsem si myslel, že budete. Říkám na to, páni, od kdy je v pořádku něco takového někomu říkat? Je to tak úchylné. Ano, pořád mi říkají, jste tak malá,“ stěžovala si Scarlett v rozhovoru pro britskou edici magazínu Cosmopolitan.

Dvojí metr

Hollywoodská hvězda je hlasitou politickou aktivistkou, která bojuje proti politice Donalda Trumpa i sexismu v Hollywoodu. Ještě než začaly skandály s Me Too, stěžovala si na dvojí metr při posuzování ženské sexuality.

„Když ženy hovoří o tom, že si užívají sex, je to téměř zakázané téma. Mít zdravý postoj k vlastní sexualitě znamená, že vás označí jako zhýralou, příliš divokou a děvku. Nemáte morálku a máte nejspíš sexuální úchylku nebo jste někdo, kdo neudrží monogamní vztah. Když začnete mluvit o tom, že si užíváte samu sebe, jste zvídavá, je to stále tabu,“ zlobila se Scarlett před dvěma roky, kdy se rozvedla se svým druhým manželem Romainem Dauriakem, s nímž má dceru Dorothy Rose.

Nejstarší a nejmladší: Jaké bylo první setkání s princem ...

Rýže s mraženou zeleninou

Rýže s mraženou zeleninou

14 hlasů
35min 740 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Špagety s dýní

12 hlasů
60min 417kJ 110 Kč

Špagety s dušenou dýní.

Telecí frikasé s houbami

6 hlasů
3h a 35min 642kJ 295 Kč

Telecí maso se sušenými houbami.

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více