Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Victoria Beckham: Přípravky proti stárnutí jsou hovadiny

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

10.10.2019 | Osobnosti

Když se člověk podívá na chování a veřejnou prezentaci manželů Beckhamových, řekl by, že slavný pár má velké problémy se stárnutím. Ale ne. Je to jen iluze. Ve skutečnosti britská dvojka prý jen klame tělem a projevy stárnutí se nesnaží maskovat. Slavná návrhářka teď totiž propaguje kosmetiku své značky tvrzením, že má podtrhnout přirozenou krásu, nikoli maskovat projevy stárnutí. Victoria dokonce prohlásila, že všechny přípravky domněle omlazující pleť jsou neúčinné hovadiny.

„Nejde o to, abychom vypadali jinak nebo mladší. Nehodlám přijít s výrobky, které budou tvrdit, že vás zbaví vrásek, protože si myslím, že to je kravina. Měli bychom oslavovat to, jací jsme, a být tou nejlepší, nejsilnější verzí nás samotných. Měli bychom také oslavovat jeden druhého a jako ženy být pospolu silné,“ prohlásila pětačtyřicetiletá návrhářka v rozhovoru pro magazín Grazia.

Upřímnost za upřímnost

Victoria ale není upřímná. Ještě loni totiž propagovala v článku pro magazín Marie Claire Australia přípravky Melanie Grant, která se specializuje na omlazování pleti a kosmetiku proti stárnutí.

„V Austrálii jsem měla nejlepší pleťové masky u Melanie Grant,“ přiznala Victoria a doporučila přípravky Cosmedix slibující omlazení a zbavení vrásek.

Victoria také opakovaně v rozhovorech uvedla, že nedá dopustit na masku Sarah Chapman, která funguje jako „sérum proti stárnutí pleti“. A používá také peeling Lancer Polish, který má mít opět omlazující účinky proti vráskám.

Scarlett Johansson: Jsem v osobním životě velmi šťastná a...

Dušené jehněčí maso

Dušené jehněčí maso

6 hlasů
1h a 30min 443 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Hovězí kebab

12 hlasů
55min 611kJ 160 Kč

Jemně pikantní kebab.

Jehněčí maso s červenou kari pastou

0 hlasů
1h a 35min 529kJ 230 Kč

Pikantní jehněčí maso s žampiony a kari pastou.

Poradny

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Po roce od konce RD jdu na mateřskou, dostanu PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více