Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Victoria Beckham: Přípravky proti stárnutí jsou hovadiny

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

10.10.2019 | Osobnosti

Když se člověk podívá na chování a veřejnou prezentaci manželů Beckhamových, řekl by, že slavný pár má velké problémy se stárnutím. Ale ne. Je to jen iluze. Ve skutečnosti britská dvojka prý jen klame tělem a projevy stárnutí se nesnaží maskovat. Slavná návrhářka teď totiž propaguje kosmetiku své značky tvrzením, že má podtrhnout přirozenou krásu, nikoli maskovat projevy stárnutí. Victoria dokonce prohlásila, že všechny přípravky domněle omlazující pleť jsou neúčinné hovadiny.

„Nejde o to, abychom vypadali jinak nebo mladší. Nehodlám přijít s výrobky, které budou tvrdit, že vás zbaví vrásek, protože si myslím, že to je kravina. Měli bychom oslavovat to, jací jsme, a být tou nejlepší, nejsilnější verzí nás samotných. Měli bychom také oslavovat jeden druhého a jako ženy být pospolu silné,“ prohlásila pětačtyřicetiletá návrhářka v rozhovoru pro magazín Grazia.

Upřímnost za upřímnost

Victoria ale není upřímná. Ještě loni totiž propagovala v článku pro magazín Marie Claire Australia přípravky Melanie Grant, která se specializuje na omlazování pleti a kosmetiku proti stárnutí.

„V Austrálii jsem měla nejlepší pleťové masky u Melanie Grant,“ přiznala Victoria a doporučila přípravky Cosmedix slibující omlazení a zbavení vrásek.

Victoria také opakovaně v rozhovorech uvedla, že nedá dopustit na masku Sarah Chapman, která funguje jako „sérum proti stárnutí pleti“. A používá také peeling Lancer Polish, který má mít opět omlazující účinky proti vráskám.

Rodičovství oživilo Princi Williamovi stesk po matce

Salát z pomerančů

Salát z pomerančů

8 hlasů
45min 230 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Hovězí roštěnky na cibuli

25 hlasů
60min 669kJ 90 Kč

Stačí pár ingrediencí, které máte doma a čerstvé roště...

Křupavý letní salát

10 hlasů
25min 270kJ 125 Kč

Ideální ke grilovanému masu,nebo rybě.

Poradny

Jsem na ÚP po výpovědi a čekám dítě, dostanu PPM?

Pěkný den i Vám, Lucie,pro nárok na peněžitrou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotř... Více

Jaké jsou problémové aspekty PPM?

Dobrý den,odpověď na totu otázku bohužel výrazně přesahuje možnosti této poradny, ale pokusím se ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více