Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Jennifer Aniston a Brad Pitt jsou patnáct let po rozchodu nejlepšími přáteli

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

05.01.2020 | Osobnosti

Lidské vztahy prodělávají proměnu po celý život. Některá přátelství jsou pevná jako ocel napříč celým životem člověka, jiná se vyvíjejí a na síle získávají s věkem. Takovým vztahem je také ten mezi Jennifer Aniston a Bradem Pittem. Byli milenci a pět let manželi, nikdy ale nebyli tak blízkými přáteli, jakými jsou dnes, patnáct let po rozchodu.

Jennifer musela skousnout, že ji Brad opustil kvůli Angelině Jolie. Milovala ho a rozchod si tehdy nepřála. Po deseti letech ji to ale přebolelo a ona byla schopná se znova vdát. I když jí ani druhé manželství nevyšlo (mezitím zkrachoval i vztah Brada a Angeliny) nezahořkla. Naopak. S druhým manželem Justinem Therouxem jsou báječní přátelé. A věřit a milovat opět dokáže i Brada. S nímž jsou si prý blízcí jako nikdy předtím.

„Obnovili mezi sebou pouto a jejich přátelství teď, když jsou oba zase svobodní, zesílilo mnohem víc, než jak tomu bylo v několika uplynulých letech. Oběma došlo, na čem v životě opravdu záleží, a protože se oba dlouho hluboce milují, jsou nadšení z toho, že jsou si zase tak blízcí. Důvěřují si a s láskou přistupují k faktu, že se opět mají o koho opřít,“ cituje magazín Hollywood Life.

Brad byl jedním z nejbližších přátel, kteří se účastnili Jennifeřina vánočního večírku. Na něm se potkal také se svou bývalou snoubenkou Gwyneth Paltrow.

Demi Moore se učí sebelásce

Rýže s barevnou paprikou

Rýže s barevnou paprikou

6 hlasů
40min 688 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Omeleta s brokolicí

20 hlasů
25min 449kJ 40 Kč

Vydatná omeleta se zeleninou.

Krůtí kuličky

10 hlasů
1h a 15min 442kJ 95 Kč

Kuličky s paprikou, sušenými rajčaty a kapary.

Poradny

Mohu kombinovat dobu zaměstnání s péčí o dítě?

Dobrý den, Ivo,ano, pokud jste celou potřebnou dobu pojištění (12 měsíců) nezískala zaměstnáním, ... Více

Podal jsem pozdě žádost o ošetřovné, co mám dělat?

Dobrý den,podle výzvy zveřejěné na webových stránkách MPO bylo možné žádosti o ošetřovné za měsíc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vše, co tento týden učiníte, uděláte ve prospěch svých blízkých. Zapomenete na vlastní sobecké zájmy a budete se snažit, aby se lidé, kteří jsou pro vás důležití, měli co nejlépe. A podaří se vám to. Buďte si jistí, že se...

Více