Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Herec Rob Lowe si udržuje mladistvý vzhled vyřazením cukru a alkoholu

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

6. 2. 2020 | Osobnosti

Veškeré alkohol obsahující nápoje a potraviny či pokrmy bohaté na jednoduché sacharidy nepatří do jídelníčku herce Roba Lowea už třicet let. A také proto v pětapadesáti vypadá líp než mnozí kolegové mladší o deset let. Etanol a sacharidy produkují při metabolizaci látky, které urychlují stárnutí tkání a buněk.

Rob měl přitom našlápnuto k úplně jinému osudu. Prosadil se totiž už v patnácti v seriálech a v amerických televizích šel z role do role. To také znamenalo předčasné dospění a přístup k alkoholu před dosažením dospělosti. Lowe hodně pil a řítil se do alkoholismu. Když mu bylo šestadvacet, došlo mu, že divoké večírky ho přivedou do hrobu. A tak začal abstinovat, o pár let později přehodnotil svůj jídelníček znova a přestal jíst sacharidy.

„Měl jsem jako dvacátník pocit, že jsem si užíval až moc. Došlo mi také, že když jsem zrovna nepil, byl jsem člověkem, kterého jsem měl mnohem raději, krom toho je přidanou hodnotou fakt, že lépe vypadáte a lépe se cítíte,“ svěřil Rob deníku News Australia.

Lowe od pětatřiceti přešel na dietu vylučující zcela sacharidy. A nedá na tento extrémní jídelníček založený na bílkovinách, tucích a zelenině dopustit.

„Bezsacharidový životní styl vás zbaví únavnosti po konzumaci jídla a malátnosti, která vás občas přepadne. Celý den se cítím plný energie, jsem lehčí na nohách a mentálně se dokážu mnohem lépe soustředit,“ tvrdí pětapadesátiletý herec.

Katy Perry promluvila o depresích v těhotenství

Salát z brokolice s kozím sýrem

Salát z brokolice s kozím sýrem

11 hlasů
30min 468 kJ 115 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Těstovinová rýže s kuřetem

8 hlasů
35min 811kJ 99 Kč

Těstovinpvá rýže s kousky masa a baby špenátem.

Salát z grilované zeleniny

2 hlasy
40min 516kJ 120 Kč

Mimořádně snadné a výjimečně chutné. Chcete-li sytější ve...

Poradny

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Jakým způsobem mám ukončit práci přes agenturu?

Dobrý den,pokud máte sjednanou zkušební dobu a jste ještě ve zkušební době, pracovní agentura s V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Když jste zamilovaní, nehledíte na nic jiného. Milenecký vztah, který v současné době vedete, by vám proto mohl vyprázdnit nejen peněženku, ale i celé vaše konto. Snažte se držet nohama na zemi a nedovolte, aby vás vztah stál víc, než můžete dát.

Více