Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Herec Rob Lowe si udržuje mladistvý vzhled vyřazením cukru a alkoholu

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

6. 2. 2020 | Osobnosti

Veškeré alkohol obsahující nápoje a potraviny či pokrmy bohaté na jednoduché sacharidy nepatří do jídelníčku herce Roba Lowea už třicet let. A také proto v pětapadesáti vypadá líp než mnozí kolegové mladší o deset let. Etanol a sacharidy produkují při metabolizaci látky, které urychlují stárnutí tkání a buněk.

Rob měl přitom našlápnuto k úplně jinému osudu. Prosadil se totiž už v patnácti v seriálech a v amerických televizích šel z role do role. To také znamenalo předčasné dospění a přístup k alkoholu před dosažením dospělosti. Lowe hodně pil a řítil se do alkoholismu. Když mu bylo šestadvacet, došlo mu, že divoké večírky ho přivedou do hrobu. A tak začal abstinovat, o pár let později přehodnotil svůj jídelníček znova a přestal jíst sacharidy.

„Měl jsem jako dvacátník pocit, že jsem si užíval až moc. Došlo mi také, že když jsem zrovna nepil, byl jsem člověkem, kterého jsem měl mnohem raději, krom toho je přidanou hodnotou fakt, že lépe vypadáte a lépe se cítíte,“ svěřil Rob deníku News Australia.

Lowe od pětatřiceti přešel na dietu vylučující zcela sacharidy. A nedá na tento extrémní jídelníček založený na bílkovinách, tucích a zelenině dopustit.

„Bezsacharidový životní styl vás zbaví únavnosti po konzumaci jídla a malátnosti, která vás občas přepadne. Celý den se cítím plný energie, jsem lehčí na nohách a mentálně se dokážu mnohem lépe soustředit,“ tvrdí pětapadesátiletý herec.

Heidi Klum si myje obličej pouze dětským šamponem

Masové kuličky v mrkvi

Masové kuličky v mrkvi

27 hlasů
45min 366 kJ 97 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Dietní losos

23 hlasů
30min 1121kJ 230 Kč

Rychle připravené křehké maso z lososa.

Kuřecí stehna s játry

6 hlasů
1h a 10min 708kJ 95 Kč

Kuřecí stehna dušená s drůbežími játry.

Poradny

Má trvalý pobyt vliv na daňovou slevu na dítě?

Dobrý den,výše peněžité pomoci v mateřství (PPM neboli mateřské) činí 70% redukovaného denního vy... Více

Mám nárok na přídavky na děti za práci ve Skotsku?

Dobrý den, paní Glížová, z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co konrkétně Vás zajímá. Pokud si chc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více