Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Jane Fonda nadobro skončila s plastikami

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

27.02.2020 | Osobnosti

Herečka Jane Fonda dlouho popírala, že s projevy časoprostoru na svém obličeji bojuje skalpelem na lůžku chirurgů plastické a estetické medicíny. Dvaaosmdesátiletá hvězda ale zmoudřela, a před lety přiznala, že její mladší vizáž není jen výsledkem dobré životosprávy a genetické výbavy. Dnes už naplno mluví o tom, že je stále marnivý člověk posedlý mládím a krásou. Ale zároveň dodává, že s plastikami skončila.

„Nemou tady předstírat, že nejsem marnivá, ale už nepůjdu nikdy na žádnou další plastiku, nenechám do sebe znova řezat. Musím pracovat každý den na tom, abych se přijala taková, jaká jsem, není to pro mě snadné,“ přiznala Jane magazínu Elle Canada.

Se sebepřijetím a vnímáním vlastní krásy má Fonda problém od útlého věku. Posedlost mládím a štíhlostí ji přivedla k bulimii.

„Snažím se říkat jasně, že to byl pro mě dlouhodobý a neustálý boj. Snažím se teď zveřejňovat fotky, na kterých vypadám strhaná, a jednou i bez zubu. Je to umělý zub. Korunka mi vypadla v Portugalsku a já se tak vyfotila a fotku zveřejnila,“ vysvětluje Jane, jak se snaží sama sobě dokázat, že přílišná snaha prezentovat se v dokonalé vizáži duši škodí.

Přijmout fakt, že je marnivá a nechala do sebe řezat jen proto, aby dosáhla větší spokojenosti se svou podobou, je pro ni dnes těžké.

„Na určité úrovni nenávidím to, že jsem měla potřebu se fyzicky měnit, abych se cítila v pohodě sama se sebou. Nebudu vám lhát, že to bylo jinak. Začalo mě unavovat, že si připadám na fotkách unaveně, i když jsem nebyla. Moc si přeju, abych to vnímala jinak. Miluju obličeje starších lidí. Miluju obličeje, v nichž je vidět život. Miluju obličej Vanessy Redgrave. Moc bych si přála, kdybych byla odvážnější. Ale jsem tím, kým jsem,“ dodala Fonda.

Giorgio Armani a Ralph Lauren začali vyrábět ochranné obl...

Zeleninový vývar se sýrem

Zeleninový vývar se sýrem

11 hlasů
35min 382 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Těstoviny se slaninou

20 hlasů
35min 1415kJ 75 Kč

Recept na rychlý oběd..... nebo večeři, zbudou-...

Kukuřičné placky

13 hlasů
50min 935kJ 85 Kč

Placky z mražené kukuřice a sýra.

Poradny

Mám trvalý pobyt jinde než bydlím, dostanu příspěvek?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jsem těhotná a končí mi pracovní smlouva, musím na ÚP?

Dobrý den,pokud máte pracovní smlouvu uzavřenou na dobu určitou, zaměstnavatel nemá povinnost sml... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden přeje hlavně kamarádským vazbám! Proto se snažte naslouchat svým přátelům a ubezpečte je, že jste tu vždy pro ně. Uvidíte, že vám oplatí stejnou mincí. Díky nim se budete cítit velice sebejistě a v pohodě. Jen těžko vás něco rozhodí!

Více