Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Závislosti celebrit neznají mezí

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

19. 3. 2020 | Osobnosti

Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Jistým druhem neštěstí pak mohou být i závislosti, které ohrožují mezilidské vztahy, přátelství, rodinné vazby a pracovní příležitosti. A tihle slavní o tom vědí svoje!

V odborné literatuře bychom se dočetli, že závislost je nekontrolované nutkání opakovat své chování bez ohledu na jeho dlouhodobé důsledky. Tímto způsobem neohrožují svoji existenci jenom obyčejní „smrtelníci“, neboť i úspěšné populární osobnosti často cítí silnou potřebu vyhledávat „zakázané“ věci, okolnosti nebo situace. Čí kariéra se kvůli tomu otřásla v základech? A komu se to stalo dokonce několikrát?

Matthew Perry zneužíval léky proti bolesti

Kultovní seriál Přátelé patří k těm celosvětově nejoblíbenějším a nejsledovanějším. V dobrém na jeho natáčení dodnes vzpomínají i jeho hlavní protagonisté, kteří na „place“ strávili podstatnou část svého života. Tedy až na jednoho, který nemůže. Tím je představitel Chandlera Binga Matthew Perry, jež v jednom rádiovém rozhovoru přiznal, že vlivem utišujících léků si absolutně nevybavuje nic, co se týká třetí až šesté série.

Megan Fox potřebuje boty. Hodně bot

Herectví a modeling umožňuje vydělávat Megan Fox, která zazářila ve snímku Transformers i jeho následném pokračování, astronomické honoráře. Za co je utrácí? Zapomeňte na nemovitosti, auta, umění nebo vzácné šperky. Dlouhovlasá brunetka své jmění nejraději investuje do bot. Sice už má ve svém sídle sbírku čítající stovky a stovky párů, nicméně sama přiznává, že s jejich nakupováním nedokáže přestat a je na něm doslova závislá.

Lindsay Lohan, strmý pád hvězdy

Lindsay Lohan se v showbyznysu „uchytila“ už v útlém věku, což se jí vlastně stalo osudným. Dospívání v hledáčku bulvárních fotografů i reflektorů na ni zanechalo následky, takže brzy přišly problémy s alkoholem, drogami i zákonem. Série odvykacích kúr si vyžádala několik dlouhých pracovních pauz, po nichž už byl návrat na herecké výsluní takřka nemyslitelný.

Giorgio Armani a Ralph Lauren začali vyrábět ochranné obl...

Hovězí s hruškou

Hovězí s hruškou

9 hlasů
1h a 35min 500 kJ 300 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kapr s mandarinkami

19 hlasů
30min 531kJ 97 Kč

Zdravá ryba s chutí ovoce.

Telecí na bílém víně

7 hlasů
1h a 30min 505kJ 320 Kč

Narůžovělé, křehké, šťavnaté a navíc ještě dietní.

Poradny

Jak ukončit dohodu o provedení práce?

Dobrý den,to, že nejste dočasně schopná pracovat, nemusí nutně znamenat, že Váš zaměstnavatel neb... Více

Mám trvalý pobyt jinde než bydlím, dostanu příspěvek?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden přeje hlavně kamarádským vazbám! Proto se snažte naslouchat svým přátelům a ubezpečte je, že jste tu vždy pro ně. Uvidíte, že vám oplatí stejnou mincí. Díky nim se budete cítit velice sebejistě a v pohodě. Jen těžko vás něco rozhodí!

Více