Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Cameron Diaz si užívá vytouženého mateřství

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

24. 4. 2020 | Osobnosti

Herečka Cameron Diaz tráví nouzový stav a domácí izolaci s manželem Benjim Maddenem a jejich čtyřměsíční dcerou Raddix. Hvězda filmů Prázdniny či Maska prý zažívá nádherné chvíle. Mateřství je podle sedmačtyřicetileté hollywoodské hvězdy nejkrásnější část jejího života.

„Nepoužila jsem červenou rtěnku od Vánoc,“ vtipkovala Cameron v živém interview s Katherine Powerovou na Instagramu. Kvůli tomuto vystoupení se totiž nalíčila.

„Tak nějak jsem žila v karanténě stejně, protože mám tříměsíční dítě, teda má tři a půl měsíce. Takže můj život je teď naprosto tichý a poklidný už několik měsíců. A dokážu si domů přitáhnout kamarády. Ale teď zrovna se nevídám s nikým,“ svěřila hollywoodská blondýna.

Na mateřství čekala do středního věku a náramně si ho užívá.

„Miluju mateřství. Je to naprosto nejlepší, nejlepší část mého života. Jsem vděčná a šťastná, rozhodně je to nejlepší věc, mám veliké štěstí, že to sdílím s Benjim a oba prožíváme nejkrásnější okamžiky života. Jsem nadšená. Nemůžu tomu uvěřit. Teď buď vařím, nebo uklízím nebo pečuju o dítě, většinou ale všechno najednou,“ líčila dále Diaz.

Prozradila také, že nekojí a každý večer si dopřeje sklenici vína.

„Musím vařit v noci. Vím, že lidé nenávidí vaření… Dám si každý večer víno a tím se na konci dne uvolním. Poté, co vykoupeme naše dítě a dáme ji spát. Benji ji uspává, je v tom moc dobrý. Je to úžasný otec. Mám veliké štěstí, že je otcem mého dítěte. Je neskutečný. On ji uspává a já jdu do kuchyně a naliju si sklenici dobrého červeného vína. Začnu vařit a sleduju svůj pořad, jakýkoli,“ dodala Diaz.

Beckhamovi se budou plížit z domu podzemním tunelem

Treska pečená na fenyklu

Treska pečená na fenyklu

0 hlasů
50min 344 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Krůtí paličky

30 hlasů
60min 1029kJ 160 Kč

Dietní krůtí paličky na skořicových tyčinkách.

Karbanátky ze dvou druhů masa

10 hlasů
2h a 10min 725kJ 170 Kč

Mleté hovězí, mleté jehněčí, oříšky a hodně zelené pet...

Poradny

Dokládají se příjmy z brigády při žádosti o dávky?

Dobrý den,podle zákona o státní sociální podpoře, který upravuje výplatu příspěvku na bydlení a p... Více

Stihnu nastoupit na mateřskou v ochranné lhůtě?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla v předchozím zaměstnání, uběhlo do doby nástupu do dalšího zam... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více