Naomi Campbell jí jenom jedno jídlo denně

Modelka Naomi Campbell přiznala, že se štíhlá udržuje poměrně přísným omezením přísunu kalorií. Většinu dní v týdnu se stravuje jenom jedinkrát. Oběd je její snídaní i večeří zároveň. Ale není to chod nijak opulentní. V neděli si však naopak dopřeje i oblíbené dezerty.

„Obědvám. Oběd je moje večeře, protože jím jen jednou denně… V neděli pak hřeším, takže si připravím dezerty, moje dortíky nebo pudinky,“ přiznala Naomi v rozhovoru pro Wall Street Journal.

Letos padesátku slavící modelka v minulosti vyvracela, že drží hladovky. Jedno jídlo denně ale nepatří k zdravé a vyvážené formě stravování

„Jím, když mám chuť, nehladovím. Když si chci ale dopřát den bez jídla, tak to udělám a jen piju vodu nebo džus. Podle toho, jak se cítím. Když je moc horko, tak někdy piju jen džus. Nikdy to neplánuju. Někdy je to jeden den, někdy dva dny v týdnu. Prostě podle toho, jak to cítím,“ tvrdila před časem Campbell, když se snažila světu vyvrátit, že se trápí hladem.







Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnu budete působit energicky a rozhodně, ale zároveň si uvědomíte, že ne všechno je nutné zvládnout hned. Vaše odhodlání vás může posouvat kupředu, avšak pokud se necháte strhnout přílišnou netrpělivostí, můžete přehlédnout d... Více

Vybrat znamení
Zavřít

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

5 Příspěvků
Poslední příspěvek 15:48
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 15:33
Zavřít Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat