Ed Sheeran si v karanténě vařil vlastní pivo

07.06.2020 | Osobnosti

Zpěvák Ed Sheeran si karanténu náramně užívá. Věnuje se koníčkům, na něž by jinak času zbývalo jen velmi málo. Britský hudebník žije na statku v Suffolku, kde se krom pěstování vlastní zeleniny a chovu slepic věnuje také včelaření. A nedávno se rozhodl začít si vařit vlastní pivo.

To pak popíjí ve své domácí hospůdce, kterou si na pozemcích rozsáhlého sídla postavil a kterou nazval The Lancaster Lock.

Ed vlastní v Londýně hospodu Bertie Blossoms a má k pivní kultuře blízko. Přátelům a příbuzným teď ale nabízí podomácku vařené pivo, které vyrábí na farmě v Suffolku.

„Ed své pivo miluje, hlavně pravý ale a řemeslná piva. Nechal si poslat pár zařízení na výrobu piva a baví se tím, že si vaří vlastní nápoje. Nejsou to vůbec špatná piva, ale žádný velký pivovar se zatím nemusí bát konkurence,“ cituje deník The Sun.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete mít tendenci věnovat veškerou svou pozornost své práci a kariéře obecně. Jenže to se nesetká s přílišným pochopením ze strany vašich nejbližších, kteří se budou cítit, jako byste je zanedbávali. Vy naopak budete bojovat s pocitem, že se vaši pozornost snaží odpoutat od něčeho, co je pro vás aktuálně velmi důležité, a tak příle... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
9 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat