Beckhamovi se budou plížit z domu podzemním tunelem

05.06.2020 | Osobnosti

Manželé Beckhamovi mají smůlu na vykradače domů. Do jejich venkovského sídla v Cotswolds se vloupali jen během posledních dvou let několikrát. David a Victoria museli investovat statisíce liber do zabezpečovacích systémů a platit si nonstop ochranku. A teď plánují nové výdaje, jimiž si chtějí zajistit větší soukromí. Do domu v Cotswolds by měli napříště procházet podzemním tunelem.

Ten zbudují mezi garáží a hlavní budovou. Pro jeho výstavbu už dostali povolení. A když už se rozhodli kopat pod zemí, přidali k plánům na výstavbu i vinný sklípek.

„Stavební plány zahrnují nový podzemní vinný sklep, který bude pod současnou přístavbou garáže a k tomu tunel. Podzemní vinný sklep bude sloužit ke skladování vína a plánovaný tunel je výlučně propojený s hlavní budovou. Zlepší se tím bezpečnost obyvatel nemovitosti,“ cituje deník The Express.

Beckhamovi tvrdí, že zloději a paparazziové je často pozorují zpovzdálí, když jsou doma. Takto by ztratili přehled o tom, kdo odchází z domu či se vrací do něj.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete mít tendenci věnovat veškerou svou pozornost své práci a kariéře obecně. Jenže to se nesetká s přílišným pochopením ze strany vašich nejbližších, kteří se budou cítit, jako byste je zanedbávali. Vy naopak budete bojovat s pocitem, že se vaši pozornost snaží odpoutat od něčeho, co je pro vás aktuálně velmi důležité, a tak příle... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
9 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat