Beckhamovi se budou plížit z domu podzemním tunelem

05.06.2020 | Osobnosti

Manželé Beckhamovi mají smůlu na vykradače domů. Do jejich venkovského sídla v Cotswolds se vloupali jen během posledních dvou let několikrát. David a Victoria museli investovat statisíce liber do zabezpečovacích systémů a platit si nonstop ochranku. A teď plánují nové výdaje, jimiž si chtějí zajistit větší soukromí. Do domu v Cotswolds by měli napříště procházet podzemním tunelem.

Ten zbudují mezi garáží a hlavní budovou. Pro jeho výstavbu už dostali povolení. A když už se rozhodli kopat pod zemí, přidali k plánům na výstavbu i vinný sklípek.

„Stavební plány zahrnují nový podzemní vinný sklep, který bude pod současnou přístavbou garáže a k tomu tunel. Podzemní vinný sklep bude sloužit ke skladování vína a plánovaný tunel je výlučně propojený s hlavní budovou. Zlepší se tím bezpečnost obyvatel nemovitosti,“ cituje deník The Express.

Beckhamovi tvrdí, že zloději a paparazziové je často pozorují zpovzdálí, když jsou doma. Takto by ztratili přehled o tom, kdo odchází z domu či se vrací do něj.Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Tip na večeři

Více tipů

Tacos s lososem

(2 hlasů)

Hřibová omáčka

(2 hlasů)

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Očekávejte náročný týden, ale s velkým potenciálem pro růst a rozvoj. Budete se cítit motivováni pracovat na svých cílech a ambicích a to vám poskytne silný pocit směru a jistoty.Na pracovišti můžete čekat nové příležitosti, nové... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:56
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
5 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat