Sharon Stone prý zasáhl blesk při žehlení

21.06.2020 | Osobnosti

Herečka Sharon Stone se ještě jako dívka podruhé narodila. Zavzpomínala na to ve zvukovém pořadu Films to Be Buried With. Tam líčila, jak napouštěla vodu do žehličky a v tu chvíli do studny domu jejích rodičů udeřil blesk. Výboj prošel ve zlomku vteřiny až ke kohoutku, jehož se držela. A tak dostala obrovský zásah elektrickým výbojem, který ji vymrštil přes celou kuchyni, takže se zastavila až o lednici.

„Zrovna jsem plnila žehličku vodou. Měla jsem jednu ruku na kohoutku, jednu ruku na žehličce a do studny udeřil blesk a výboj prošel přes vodu. Dostala jsem zásah a vymrštilo mě to přes kuchyni, takže jsem vletěla do lednice. Jen jsem řekla, páni!“ zavzpomínala dvaašedesátiletá hollywoodská kráska v rozhovoru s Brettem Goldsteinem.

Tento incident se stal, když byla Sharon ještě zcela neznámá modelka a žila s matkou.

„Moje matka tam stála a začala mě liskat přes obličej a přivedla mě zpět k sobě. Byla jsem v úplně jiném stavu vědomí. Musela jsem pak deset následujících dní každý den chodit na EKG. Bylo to šílené,“ tvrdí Stone.

V roce 2001 zažila pohled do očí smrti podruhé, když utrpěla rozsáhlou mrtvici mozku a lékaři jí dávali pouhé procento šance na přežití.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
99 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
56 Příspěvků
Poslední příspěvek 11.4.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat