Princ William svým dětem často vypráví o babičce Dianě

23.06.2020 | Osobnosti

Britský princ William tvrdí, že se snaží uchovat památku své matky princezny Diany alespoň tím, že o ní často vypráví svým dětem. Ty budou babičku z otcovy strany znát jen z historických záznamů a vzpomínek příbuzných, protože se narodily dlouho po její tragické smrti.

O tom, že William vzpomíná se svými třemi potomky na vlastní matku při vyprávění různých historek, promluvila znalkyně britské královské rodiny Katie Nicholl.

„William se snaží vzpomínky na matku udržovat při životě. Mají fotky Diany po celém domě, velmi účelně vystavené, a on o ní mluví s dětmi. Spolu s Kate vyprávějí dětem příběhy, jak Diana pomáhala lidem, také dětem často připomínají, že kdyby žila, velice by ji milovali,“ tvrdí Nicholl.

Princ George, princezna Charlotte a princ Louis však mají stále dvě milující babičky. Jednak z matčiny strany, Carol Middleton, ale také druhou manželku prince Charlese vévodkyni Camillu.

William o víkendu oslavil osmatřicáté narozeniny.

„Samozřejmě matka mu chybí. Je to pro něj velmi emočně těžké, že už tu není s ním a nemůže s ním sdílet rodičovské radosti. Stále je významnou součástí jeho života, během narozenin na ni myslí nejvíc,“ svěřila Nichollová magazínu OK!.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nemůžete se dočkat slíbeného překvapení? V tomto případě platí, že trpělivost růže přináší. Snažte se proto zachovat chladnou hlavu. Šťouráním byste se mohli zbytečně připravit o zážitek! Raději se proto soustřeďte na povinnosti. Nebojte, dočkáte se! Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

72 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:49
5 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:26
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:06

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat