Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Jennifer Aniston všichni vidí jako Rachel

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

04.07.2020 | Osobnosti

Herečka Jennifer Aniston se po seriálu Přátelé dokázala prosadit v hollywoodských filmových produkcích. Ale prý prožívala obrovský vnitřní boj. Podobně jako ostatní kolegové ze seriálu Přátelé se neuměla smířit s tím, že v ní vidí pouze postavu oblíbeného televizního pořadu. Jennifer dnes přiznává, že řadu let šílela z toho, že v ní lidé vidí pořád Rachel.

„Nemohla jsem se zbavit Rachel Greenové ani za boha. Nedokázala jsem se vyvléct z Rachel z Přátel. Je to pořád v televizi a vy pak řvete, přestaňte už vysílat ten podělaný seriál,“ stěžovala si Aniston v pořadu U kulatého stolu s dramatickými herečkami, u něhož zasedla s Helenou Bonham Carter a Reese Witherspoon.

Vše se zlomilo v roce 2002, dva roky před koncem natáčení Přátel, kdy Jennifer dostala hlavní roli ve filmu Hodná holka.

„Pamatuji se, jak mě přepadla panika, protože jsem si říkala, můj ty bože, nevím, jestli to dokážu. Možná mají všichni pravdu. Možná všichni vidí něco, co nevidím já, že jsem jen tou holkou z newyorského bytu, z pokoje s fialovými stěnami. Takže v podstatě jsem do toho šla hlavně kvůli sobě, abych si dokázala, jestli zvládnu něco víc. A dost mě to děsilo, protože jsem to dokazovala před celým světem,“ dodala Aniston.

I celebrity umí v módě šlápnout vedle

Letní ovocný salát

Letní ovocný salát

10 hlasů
25min 289 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zelná polévka v chlebu

21 hlasů
50min 293kJ 99 Kč

Polévka se podává jako hlavní chod.

Ryba dušená s jablky

0 hlasů
1h a 15min 395kJ 340 Kč

Skvělý norský recept na přípravu ryby.

Poradny

Mohu kombinovat dobu zaměstnání s péčí o dítě?

Dobrý den, Ivo,ano, pokud jste celou potřebnou dobu pojištění (12 měsíců) nezískala zaměstnáním, ... Více

Podal jsem pozdě žádost o ošetřovné, co mám dělat?

Dobrý den,podle výzvy zveřejěné na webových stránkách MPO bylo možné žádosti o ošetřovné za měsíc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vše, co tento týden učiníte, uděláte ve prospěch svých blízkých. Zapomenete na vlastní sobecké zájmy a budete se snažit, aby se lidé, kteří jsou pro vás důležití, měli co nejlépe. A podaří se vám to. Buďte si jistí, že se...

Více