Andílek Princ George umí být i drzý

20.07.2020 | Osobnosti

Princ George se na oficiálních fotkách tváří jako andílek. Britská královská rodina mu pečlivě buduje image hodného chlapce. Ale budoucí britský král je úplně normální chlapec, s nímž je sice legrace, ale je taky drzý a urážlivý. Tvrdí to jeho kmotra a nejlepší kamarádka princezny Diany Julia Samuelová.

S tou se zesnulá babička prince George seznámila v roce 1987 na party. Princ William ji pak požádal, aby se stala jednou z kmotrů a kmoter jeho prvorozeného syna.

„On je úžasný. Je velmi zábavný a vztahovačný a drzý, bože, Diana by ho tak moc milovala. Je to pro všechny srdcervoucí, že už tu není,“ svěřila psycholožka Samuelová v pořadu How to Fail with Elizabeth Day.

Julia také vyzradila, že dává svému kmotřenci prapodivné dárky.

„Dělám Georgeovi to, co dělala Diana nám, čili dávám mu naprosto nemožné dárky, které dělají hrozný hluk a je s ní spousta práce,“ dodala Samuelová.
 


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Tip na snídani

Více tipů

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nebývalý projev důvěry vás v týdnu velmi potěší. Moc dobře si totiž uvědomujete, že důvěra není samozřejmá. Navíc jde o velice křehkou záležitost. Vy však umíte lidem naslouchat a podrazáctví je vám cizí. Díky tomu vám os... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

47 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
16 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
124 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat