Dle plastických chirurgů byla princezna Diana nejhezčí šlechtičnou historie

23.07.2020 | Osobnosti

Šlechtičny nebývaly zrovna krasavice. Po staletí se totiž aristokratické rodiny křížily mezi sebou příbuzensky natolik blízce, že jejich potomci zřídkakdy vynikali atraktivitou. Ale ve dvacátém století se situace změnila a narodila se nejkrásnější šlechtična, která sice už není mezi živými, stále je ale hezčí než její nástupkyně. Tvrdí to odborníci na obličejové rysy, kteří pro analýzu použili teorii zlatého řezu. Tou nejkrásnější z aristokratek je princezna Diana.

Podle plastických chirurgů byla dokonalejší než Rania Jordánská, Grace Kelly i její snachy – Kate a Meghan.

Zlatý řez vyjadřuje matematicky dokonalé fyzické rysy a používal ho při svých pracích Leonardo da Vinci. Na obličeje šlechtičen moderní doby ho použil britský plastický chirurg z největší nestátní londýnské kliniky Harley Street doktor Julian De Silva.

„Diana, Meghan i Kate jsou všechny tři velmi atraktivní ženy. Ale když je podrobíme analýze zlatého řezu, princezna Diana zvítězí. Je o několik bodů před Meghan i Kate. Ale je také před jinak nádhernou královnou Ranií Jordánskou. Je prostě nejkrásnější šlechtičnou všech dob,“ tvrdí doktor De Silva.

Podle jeho počítačové analýzy má princezna Diana 89,05 procenta za sta (úplná dokonalost). Následují: 2. Královna Rania Jordánská – 88,9 %, 3. Monacká kněžna Grace Kelly – 88,8 %, 4. Meghan Markle – 87,4 % a 5. Kate Middleton – 86,8 %.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nestůjte tento týden stranou hlavního dění – naopak se snažte využít své schopnosti vést ostatní a být v čele a nebojte se rozhodování v klíčových okamžicích. Ano, je to občas riskantní pozice, která vám může nadělat řadu „nepřátel“. Ale na druhou stranu vám umožní ukázat, co ve vás je, a poznat, kdo z vašeho okolí je připraven krýt vám záda a k... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

12 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
18 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat