Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

I celebrity umí v módě šlápnout vedle

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

09.08.2020 | Osobnosti

Umíte si představit, že si na večírek oblečete syrové maso? A co třeba takové cyklistické šortky s podprsenkou? Na to, jaké to je být pod palbou módní kritiky, bychom se museli zeptat slavných osobností, jejichž ne(vkus) bývá tématem mnoha novinových titulků!

Mají spoustu peněz i celou tlupu stylistů, přesto se jim stane, že šlápnou pořádně vedle. Ani celebrity holt nejsou při oblékání neomylné! Avšak bohužel pro ně, jejich módní prohřešek ve chvíli, kdy vstoupí na veřejnost, obletí celý svět. Která slavná tvář si uřízla pořádnou ostudu?

Lady Gaga. To bylo maso!

Jako je excentrická zpěvačka obdivována pro svůj pěvecký talent, bývá také kritizována, pokud jde o šatník. Opravdovou korunu tomu Lady Gaga nasadila před pár lety, kdy si na předávání hudebních cen vyrazila v šatech ušitých ze syrového masa. Ke zděšení všech vegetariánů a ochránců přírody si k tomuto modelu oblékla ze stejného „materiálu“ i boty. Umělkyně italského původu následně přiznala, že se jí špatně chodí nejen v nich, ale i v celé masné garderobě, protože je neuvěřitelně těžká.

Madonna střídá sex a modlitby

Královna popu, která záměrně přehlíží rok svého narození, je pověstná nejen svými arogantními manýry, ale i vyzývavým stylem. Je pravdou, že Madonna byla v 80. letech minulého století označována za sexuální symbol, ale ty doby jsou už pryč. Přesto se ani po šedesátce nevzdává vyčuhujících podvazků, hlubokých výstřihů a krátkých sukní. Aby dokázala, že to „umí“ i jinak, před dvěma lety se na červeném koberci zjevila v něčem, co připomínalo rouchu extravagantního mnicha. A s nelichotivými komentáři se roztrhl pytel…

Kim Kardashian potřebuje pozornost

Nikdo nepopírá, že bohatství Kim Kardashian sahá do nebeských výšin. Ovšem za peníze si nejde koupit všechno, a to ani vkus, který podnikatelka s arménskými kořeny tak nějak postrádá. Jednou se hrdě ukáže v igelitovém pytli, pod nímž má jen kalhotky, jež jsou vzhledem k jejím proporcím skutečně velké. Podruhé si zase na večeři vyjde v cyklistických šortkách, které zkombinuje s krajkovou podprsenkou. Největší rozruch je to ale vždycky, když se na gala večeru objeví v šatech, z nichž všemi směry vyčuhuje naleštěný dekolt. Vulgární a lascivní, zní často z úst módních kritiků. Kim je ale nepoučitelná.

Brad Pitt a Angelina Jolie zrušili rodinné psychoterapie

Losos s mangem

Losos s mangem

10 hlasů
55min 800 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Domácí hamburger s chilli papričkami

20 hlasů
40min 823kJ 125 Kč

Pikantní hamburgery s grilovanými chilli papričkami js...

Sýrová polévka s květákem

16 hlasů
1h a 10min 298kJ 160 Kč

Krémová polévka ze zeleniny se sýrem.

Poradny

Jsem půl roku v PN, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,pokud byste pro zaměstnavatele odpracovala v letošním roce alespoň 60 dní, vznikl by Vá... Více

Zaměstnavatel mě neuvolní na asistovaný styk, co dělat?

Dobrý den,chápu, že tato situace je pro Vás obtížná. Zákonk práce jednoznačně vymezuje situace, v... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více