Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Šaty celebrit vydražené za astronomické částky

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

05.09.2020 | Osobnosti

Cenný obraz, koberec nebo vázu? To má doma kdekdo. Ale svatební šaty Elizabeth Taylor či róba princezny Diany, v níž si zatančila s Johnem Travoltou, to je teprve unikátní sběratelský kousek! Na kolik tahle sranda přijde?

V dnešní době se draží snad úplně všechno. Ne nadarmo se říká, že na každé zboží se najde kupec! Touha vlastnit něco výjimečného přivádí zástupy majetných lidí do aukčních síní, kde se mluví o částkách, jež dalece přesahují naše chápaní i tu nejbujnější fantazii. Které šaty celebrit už se takhle prodaly? A za kolik?

Marylin Monroe a její sexy třpytivý model

Marylin Monroe se během svého krátkého života stihla stát skutečnou legendou. Její tragická smrt v poměrně mladém věku stále zůstává obklopená nejrůznějšími konspiracemi. Úměrně k tomu roste i zájem o její osobu a všechno, co s ní souvisí. „Nahý“ model, který tato hvězda oblékla v roce 1962 při příležitosti oslavy narozenin prezidenta J. F. Kennedyho, se prodal za 30 milionů korun. A proč mají kultovní šaty takovou přezdívku? Když se v nich Marylin objevila na scéně, vypadalo to, že na sobě má jen tisíce drobných kamínků.

Po svatebních šatech Elizabeth Taylor se jen zaprášilo

Kráska Elizabeth Taylor se ráda vdávala, což dokládá skutečnost, že k oltáři zamířila celkem osmkrát. Na svou úplně první svatbu s Conradem Hiltonem zvolila saténový úbor krémové barvy, který se pyšnil korzetem posázeným perlami. Ačkoli svazek s dědicem hotelového impéria vydržel pouhých pár měsíců, pozornost ke svatebním šatům se upírala stále. Až do té doby, dokud je nezískal kupec za bezmála 4 miliony korun.

Taneční šaty lady Diany, královské dědictví

Psal se rok 1985, když lady Diana vynesla famózní sametové šaty, ve kterých si zatančila na státním banketu v Bílém domě s Johnem Travoltou. Pro známého hollywoodského herce to byl neskutečný zážitek, na který dle svých slov nikdy nezapomene. Elegantní temně modrá róba královny lidských srdcí se nakonec vydražila za 14 milionů korun, což někteří považují za naprosto neadekvátní částku.

Gisele Bündchen doporučuje na deprese meditace a dýchání

Guláš z králíka

Guláš z králíka

18 hlasů
1h a 15min 718 kJ 105 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Ryba s pórkem a cuketou

6 hlasů
35min 681kJ 220 Kč

Porce ryby s dušenou cuketou a špenátem.

Mušle s brusinkovo limetkovou šťávou

10 hlasů
35min 345kJ 240 Kč

Jemné a lahodné mušle rozhodně stojí za chvíle stráven...

Poradny

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Musím doložit příjmy přítele bez trvalého bydliště?

Dobrý den,samotná změna bytu nemusí být problém, záleží samozřejmě na tom, jak se oproti původním... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více