Victoria Beckham prý po dvaceti letech ochutnala pizzu

01.09.2020 | Osobnosti

Victoria Beckham se dvacet let vyhýbá sacharidům. Stravu s nízkým obsahem uhlovodanů si naordinovala proto, aby zůstala štíhlá. Britská návrhářka si totiž občas ráda přihne, takže musí omezit příjem sacharidů a energie jinde. Jenže během karantény se její manžel David pustil do pečení. A vyráběl vynikající domácí pizzu a jiné kynuté pečivo. Victoria neodolala a kousek ochutnala. Pak měla prý velký problém vrátit se ke svému původnímu jídelníčku.

Jenže všechno je to dost možná jen mediální pohádka, protože David se má zúčastnit soutěže Celebrity Bake Off, což je varianta naší soutěže Peče celá země, ovšem soutěžícími jsou jen slavné tváře. V rámci PR kampaně tak Victoria plácne cokoli, i když to není třeba vůbec pravda, jen aby mu zvýšila kredit skvělého kuchaře. Návrhářka už přes dvacet let konzumuje pouze zeleninu dušenou na páře a k tomu kousek ryby.

„Victoria se sacharidů nedotkla od roku 2001. Ale na začátku karantény David experimentoval s recepty a vyráběl těsta a zkoušel různé náplně. Victora nakonec kapitulovala a zkusila osminku. Jenže jí to tak zachutnalo, že pak nedokázala přestat a cpala se i jeho kynutými bochánky,“ cituje deník The Sun.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozenci znamení Berana by se pro následující dny měli vyvarovat rozdávání nejrůznějších dobře míněných rad. Naopak by měli své nejbližší nechat dělat věci po svém, i když to znamená, že se spálí a budou dělat chyby. Pokud totiž svou přirozenou touhu ukazovat ostatním ten „správný“ směr neovládnete, může se stát, že se vaše snahy obrátí proti vá... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
107 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
138 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat