Adele je nezadanou paní s kočkou

07.11.2020 | Osobnosti

O zpěvačce Adele se v posledním roce často píše v souvislosti s rapperem Skeptou. Znají se z Londýna, pocházejí ze stejné čtvrti a tráví spolu nemálo času. Jenže třiadvacetiletá britská pěnice vždy zdůrazňovala, že jsou pouze kamarádi. A na sociálních sítích teď zopakovala, že je nezadaná. Prý svobodná paní s kočkou.

Adele byla o víkendu moderátorkou satirického pořadu Saturday Night Live. V reakcích na příspěvky fanoušků na Instagramu napsala: „Jinak vám taky přeju veselý Halloween! Hodlám se teď stáhnout zpět do své jeskyně a být (nezadaná) paní s kočkou, kterou jsem! Mír všem až do příštího roku,“ napsala zpěvačka.

Adele také o víkendu opět potvrdila, že její páté album ještě není hotové a v brzké době rozhodně nevyjde.

„Vím, že se tu šuškalo o tom, proč jsem moderátorkou a nejsem třeba hudebním hostem a tak podobně. A je několik důvodů, mé album není hotové, navíc jsem se bála dělat obě věci. Raději si nasadím pár paruk, tyhle vlasy jsou ale moje, mimochodem, dám si sklenici vína, nebo šest sklenic, a sleduju, co se bude dít,“ snažila se o humor Adele jako moderátorka pořadu Saturday Night Live.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Konečně se vám povede oprostit se od „změti“ svých pocitů a budete schopni se na problém, který už nějakou dobu řešíte s partnerem/partnerkou podívat bez emocí, tak nějak „svrchu“. A ke svému překvapení zjistíte, že jste k němu přistupovali ze špatného konce. To vám dá nejen možnost vše zdárně vyřešit, ale budete moci partnerovi/partnerce ukázat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

94 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:25
41 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat