Nicole Kidman zakázala svým dcerám sociální sítě

09.11.2020 | Osobnosti

Herečka Nicole Kidman je přesvědčená, že sociální sítě poškozují psychiku dětí a dospívajících. Svým dvěma dcerám – dvanáctileté Sunday a devítileté Faith – tak zakázala přístup na tyto platformy. A obě dívky mohou zapomenout, že by mohly mít na Instagramu vlastní profily před dosažením dospělosti.

„Nejsem sama moc technicky založená, takže je pro mě velmi obtížné hlídat jejich profily a být tam, takže jim nedovolím Instagram. Mám dvanáctiletou, která neustále žadoní, že se tam chce dostat, ale já jí říkám ne, ne. Je to neustálý tlak a přetahovaná, řekla bych, že to tak má spousta rodičů, ne?“ svěřila Nicole v pořadu Loose Women.

Australská hvězda opět pochválila svého manžela Keitha Urbana, na něhož už mnohokrát pěla samá pozitiva. Partner jí prý poskytuje především emoční oporu.

„Ráda relaxuji meditací, ale co mi poskytuje největší pohodu a bezpečí, je být s Keithem. Mít partnera po boku, někoho, s kým můžete mluvit, kdo vás miluje a vy milujete jeho, získáváte tím rovnováhu. Než jsem ho potkala, byla jsem vyděšená. Teď se cítím neustále chráněná díky tomuto skvělému příteli a úžasnému partnerovi, kterého mám,“ dodala Kidman.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Ačkoli všichni okolo vás začínají propadat předvánoční panice a shonu, vy tento týden nedostanete příležitost, abyste se do této nálady ponořili. Největší nároky na váš čas i vaše myšlenky si totiž bude činit vaše práce. Stojí před vámi úkol, s jehož řešením si sice víte rady, ale stále bojujete s nejistotou, zda vámi zvolené řešení odpovídá pře... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

51 Příspěvků
Poslední příspěvek 8:03
241 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:55
20 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat