Nicole Kidman zakázala svým dcerám sociální sítě

09.11.2020 | Osobnosti

Herečka Nicole Kidman je přesvědčená, že sociální sítě poškozují psychiku dětí a dospívajících. Svým dvěma dcerám – dvanáctileté Sunday a devítileté Faith – tak zakázala přístup na tyto platformy. A obě dívky mohou zapomenout, že by mohly mít na Instagramu vlastní profily před dosažením dospělosti.

„Nejsem sama moc technicky založená, takže je pro mě velmi obtížné hlídat jejich profily a být tam, takže jim nedovolím Instagram. Mám dvanáctiletou, která neustále žadoní, že se tam chce dostat, ale já jí říkám ne, ne. Je to neustálý tlak a přetahovaná, řekla bych, že to tak má spousta rodičů, ne?“ svěřila Nicole v pořadu Loose Women.

Australská hvězda opět pochválila svého manžela Keitha Urbana, na něhož už mnohokrát pěla samá pozitiva. Partner jí prý poskytuje především emoční oporu.

„Ráda relaxuji meditací, ale co mi poskytuje největší pohodu a bezpečí, je být s Keithem. Mít partnera po boku, někoho, s kým můžete mluvit, kdo vás miluje a vy milujete jeho, získáváte tím rovnováhu. Než jsem ho potkala, byla jsem vyděšená. Teď se cítím neustále chráněná díky tomuto skvělému příteli a úžasnému partnerovi, kterého mám,“ dodala Kidman.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Konečně se vám povede oprostit se od „změti“ svých pocitů a budete schopni se na problém, který už nějakou dobu řešíte s partnerem/partnerkou podívat bez emocí, tak nějak „svrchu“. A ke svému překvapení zjistíte, že jste k němu přistupovali ze špatného konce. To vám dá nejen možnost vše zdárně vyřešit, ale budete moci partnerovi/partnerce ukázat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

94 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:25
41 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat