Vyrýsovanému Davidu Guettovi lockdown nesvědčí

20.11.2020 | Osobnosti

David Guetta vyslal bizarní vzkaz fanouškům. Na sociálních sítích sdílí fotky, na nichž je jen v plavkách, a z obrázků je patrné, že má vyrýsované svaly včetně vánočky na břiše. Jenže třiapadesátiletý dýdžej, jemuž by figuru mohli závidět i mladší muži, tvrdí, že se během karantény spustil a nechutně přibral.

„Trochu se stydím, protože jsem byl vyrýsovaný zpočátku, ale pak jsem se přestal hlídat a být konzistentní. Takže až poslední dva týdny jsem zase disciplinovaný. Nevím, co se mi stalo, ale tak jsem se v jednu chvíli zabral do hudby, že jsem se spustil. Je šílené, co člověk dokáže se svým vlastním tělem. Bylo to opravdu působivé, udělal jsem pár videí, jak vylézám z bazénu, a zveřejnil nějaké fotky na Instagramu, ale pak jsem začal zase jíst a přestal cvičit,“ tvrdí Guetta, který byl zvolen dýdžejem číslo 1 tohoto roku.

Pařížský rodák se před šesti roky rozvedl s manželkou Cathy, již si bral v roce 1992 a má s ní dvě děti. O jeho soukromí se ví velmi málo. Až po letech Cathy prozradila, že David byl tím, kdo inicioval rozvod.


Celkem 1 komentářů

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Ačkoli všichni okolo vás začínají propadat předvánoční panice a shonu, vy tento týden nedostanete příležitost, abyste se do této nálady ponořili. Největší nároky na váš čas i vaše myšlenky si totiž bude činit vaše práce. Stojí před vámi úkol, s jehož řešením si sice víte rady, ale stále bojujete s nejistotou, zda vámi zvolené řešení odpovídá pře... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

51 Příspěvků
Poslední příspěvek 8:03
241 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:55
20 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat