Britney Spears chodí na hodiny matematiky. Aby nebyla hloupější než její 9letý syn

Násobilku a základní početní operace se začala znovu učit zpěvačka Britney Spears. Navštěvuje pravidelně hodiny algebry, aby mohla doučovat svého devítiletého syna Prestona, jehož má s bývalým manželem Kevinem Federlinem. Popová hvězda nikdy v matematice nevynikala, ale chce být synovi nápomocna při plnění domácích úkolů.

„Synové navštěvují opravdu těžkou školu, tento týden jsme tři hodiny dělali během jediného večera domácí úlohy. Něco z toho je pro mě těžké. Příští rok je Preston v páté třídě, bude dělat algebru, takže chodím sama na hodiny, abych věděla, jak to spočítat!“ přiznala Briteny v rozhovoru pro magazín People.

Třiatřicetiletá zpěvačka má s exmanželem Federlinem ještě osmiletého Jaydena.

„Když dostanou hodně áček, tak za to dostanou hračku. Preston chtěl vysoké kapesné, asi deset dolarů na týden, nebo dvacet dolarů, ale to se ještě uvidí,“ tvrdila v rozhovoru Spears.

Britney je teď opět šťastně zamilovaná. Půl roku randí s producentem Charliem Ebersolem a nevylučuje, že by s ním měla další děti.

„Ráda bych měla ještě jedno dítě. Jsem spokojená se svými dvěma chlapci, ale možná v budoucnosti uvidíme,“ dodala popová hvězda.Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Tip na večeři

Více tipů

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pohostinnost je až neuvěřitelná. Pro své blízké a přátele byste tento týden udělali první poslední. A můžete si být jisti, že si vaší ochoty a laskavosti všimnou! Dočkáte se proto mnoha pochval a ocenění. To bude působit jako pohlazen&ia... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

31 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:13
14 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:12

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat