Princ Harry závidí Kate: Děti bych chtěl hned

V britském princi Harrym vřou otcovské hormony. A můžou za to potomci jeho bratra prince Williama – dvouletý George a několikadenní Charlotte. Ačkoli je zrovna oficiálně nezadaný, přiznal mladší potomek prince Charlese a princezny Diany, že by měl vlastní děti klidně hned.

„Přijdou chvíle, kdy si pomyslíte, že je zrovna čas se usadit, nebo ten čas zrovna není, ať je to jakkoli, nemyslím si, že je možné se do toho nutit, stane se to ve chvíli, kdy se to stát má. Samozřejmě, zrovna teď bych měl moc rád děti, ale je tu proces, kterým si člověk nejdříve musí projít a projet jako velkou zábavu. Doufejme, že si sám povedu dobře. Bylo by skvělé mít vedle sebe někoho, s kým byste veškerý ten stres sdíleli, ale víte, nastane čas a cokoli přinese, to přinese,“ svěřil Harry v rozhovoru pro Sky News během svého pobytu na Novém Zélandu.

Třicetiletý královský zrzek ještě neviděl svou první neteř princeznu Charlotte. Odlétl k protinožcům dříve, než jeho švagrová Kate porodila.Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

U někoho způsobuje zamilovanost pracovní výpadky, pro vás je však motorem, který vás nutí ke stále lepším výkonům. Energie, kterou vás vztah nabíjí, vás žene dopředu a díky ní dokážete motivovat i kolegy. Jak je vidět, l&... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

857 Příspěvků
Poslední příspěvek 15:25
83 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:39
112 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:49

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat