Maminky, počítáte každou korunu?

18.02.2019 | Finance

Tisíce korun měsíčně můžete ušetřit, pokud plenky, výživu, hračky apod. pro vaše miminka budete nakupovat výhodně – v akčních nabídkách. Ty jsou běžnou prodejní strategií i „ověřených“ prodejců typu Tesco, Kaufland, Albert, dm drogerie, Teta drogerie apod.

Abyste ušetřily, nemusíte každý den „do úmoru“ procházet všechny akční letáky prodejců z okolí. To za vás dělá web AkcniCeny.cz, na kterém najdete denně aktualizovaný přehled letáků i slev na konkrétní produkty. Předtím, než se vydáte na nákup, stačí si na AkcniCeny.cz zjistit, který prodejce aktuálně nabízí:

Případně, pokud máte své oblíbené produkty, AkcniCeny.cz vám řeknou:

  • jestli jsou tyto produkty dostupné za sníženou cenu,
  • kteří prodejci nabízejí tyto produkty v akci,
  • jak výhodná je nabídka jednotlivých prodejců,
  • do kdy jsou jednotlivé akční nabídky platné.

Ukázka informací o akčních nabídkách vztahujících se ke konkrétnímu produktu:

Samozřejmě, Akcniceny.cz vám řeknou i to, jaké zboží mají aktuálně prodejci z vašeho okolí, bez ohledu na sortiment.

Výpis letáků na AkcniCeny.cz

Funkce, která vám dá včas vědět o výhodné nabídce

Pokud si chcete maximálně ušetřit „práci“ spojenou s nakupováním ve výhodných nabídkách, aktivujte si zdarma funkci Strážce slev, který vás upozorní e-mailem na to, že se některý z vašich oblíbených produktů ocitl v akční nabídce, která splňuje vaše představy o výši slevy. Více o této funkci najdete zde.

S AkcniCeny.cz šetří peníze stovky tisíc lidí, přidejte se k nim i vy, začněte nakupovat zboží z vašeho nákupního seznamu v akčních nabídkách, vyplatí se to!Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Od pondělí 4. června do neděle 10. června 2024 tě čeká dynamický a vzrušující týden, milý Berane. Připrav se na určitá překvapení a vzrušující příležitosti ve všech oblastech života.Tento týden bys mohl zažít obzvlá&scaro... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat