Abyste nebyli na home office sami

Při práci z domu se můžete někdy cítit osamělí. Když se ale budete držet následujících tipů, pak vám samota na mysl vůbec nepřijde.

Neexistuje na světě nic, co by se líbilo všem. A tak zatímco někdo si užívá práci z domu i v „normálních“ časech, druhý se při home office může cítit sám až příliš. Abyste tohle šedé období překonali a nebáli se pracovat z domu třeba i v budoucnosti, máme pro vás několik tipů, jak pocit osamělosti překonat.

Překonejte svůj strach z telefonování

Patříte také k těm, kteří raději napíšou email, než aby zařídili věci telefonicky? Je na to sice potřeba trochu více sebepřemlouvání a konfrontace s nepříjemnými tématy, ale právě na home office je i takový osobní kontakt důležitý. Pak snadno získáte pocit, že jste stále obklopeni lidmi, a ne úplně odříznuti od světa.

Nastavte si skupinový chat

Abyste nepracovali sami, zařiďte si nebo se připojte na skupinový chat. Například s přáteli nebo kolegy, kteří také pracují z domu. Přitom si můžete povídat o pracovních záležitostech, nebo mimo pracovní dobu třeba posílat i vtipná videa.

Dopřejte si volný čas

Kdo pracuje doma celý den, často nemá pevně stanovený pracovní čas, a tak má tendenci pracovat víc, než je vlastně nutné. To si takhle v deset večer ještě rychle pošlete e-mail, nebo v sedm ráno ještě před první kávou už děláte plán dne. Dbejte na to, abyste si dopřávali i dostatek přestávek. Dělejte věci, které nemají s prací nic společného a které nejsou příliš náročné. Věnujte se například svým koníčkům.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Ačkoli jste poslední týdny neměli v práci tak úplně nadosah úspěch, po němž už dlouho toužíte, rozhodně se nevzdávejte! Snažte se ignorovat požadavky a nároky ostatních a soustřeďte se na své naděje a sny. Mělo by vám to usnadnit cestu. Nebojte se požádat o pomoc ty, o nichž víte, že vám ji poskytnou bez vedlejších úmyslů. Mají ve vás větší víru... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

53 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
9 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
136 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat