Abyste nebyli na home office sami

Při práci z domu se můžete někdy cítit osamělí. Když se ale budete držet následujících tipů, pak vám samota na mysl vůbec nepřijde.

Neexistuje na světě nic, co by se líbilo všem. A tak zatímco někdo si užívá práci z domu i v „normálních“ časech, druhý se při home office může cítit sám až příliš. Abyste tohle šedé období překonali a nebáli se pracovat z domu třeba i v budoucnosti, máme pro vás několik tipů, jak pocit osamělosti překonat.

Překonejte svůj strach z telefonování

Patříte také k těm, kteří raději napíšou email, než aby zařídili věci telefonicky? Je na to sice potřeba trochu více sebepřemlouvání a konfrontace s nepříjemnými tématy, ale právě na home office je i takový osobní kontakt důležitý. Pak snadno získáte pocit, že jste stále obklopeni lidmi, a ne úplně odříznuti od světa.

Nastavte si skupinový chat

Abyste nepracovali sami, zařiďte si nebo se připojte na skupinový chat. Například s přáteli nebo kolegy, kteří také pracují z domu. Přitom si můžete povídat o pracovních záležitostech, nebo mimo pracovní dobu třeba posílat i vtipná videa.

Dopřejte si volný čas

Kdo pracuje doma celý den, často nemá pevně stanovený pracovní čas, a tak má tendenci pracovat víc, než je vlastně nutné. To si takhle v deset večer ještě rychle pošlete e-mail, nebo v sedm ráno ještě před první kávou už děláte plán dne. Dbejte na to, abyste si dopřávali i dostatek přestávek. Dělejte věci, které nemají s prací nic společného a které nejsou příliš náročné. Věnujte se například svým koníčkům.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat