5 druhů sebelásky, které prostě musíte vyzkoušet

20.04.2016 | Sex a vztahy

Masturbace se vůbec nemusí omezovat jen na vaši postel a pěkně pod deku. Kdepak! Užít si své tělo můžete i jinde!

Která místa a příležitosti pro slastné chvilky sebelásky byste rozhodně měla vyzkoušet?

1. Ve sprše

Sex ve sprše je stará známá věc. Ovšem nemusíte na něj být dva! Jako hračka vám – kromě šikovných prstů – poslouží třeba hlavice sprchy, která se dá přitisknout k těm správným bodům. Proud vody je ostatně také skvělá věc…

2. V práci

Pst, nikomu ani muk. Zkuste si do kabelky zabalit nějakou malou (a tichou) oblíbenou vibrující hračku a během pauzy na oběd se vytraťte na toaletu (za předpokladu, že je alespoň trochu zvukotěsná). Pět minut ke štěstí vám bude stačit. Vědomí, že děláte něco zakázaného a nemravného, při čem vás navíc může (nedejbože) někdo zaslechnout, je pořádně vzrušující!

3. V přítomnosti partnera

Upřímně, masturbující partnerka, to je pro muže nesmírně vzrušující záležitost. A nejen pro něj! I vy si opravdu užijete. A co víc, váš milý na vlastní oči uvidí, co a jak máte ráda (a taková lekce také není k zahození, že).

4. S telefonem na uchu

Služební cesta nemusí být vždycky nepříjemná záležitost. Zpříjemnit ji – sobě i partnerovi – můžete tím, že si spolu užijete sex po telefonu. Tedy takovou společnou masturbaci v přímém přenosu, s telefonem u ucha.

5. V hotelu

A když už jsme zmínili ty služební cesty… Už i samotný fakt, že nejste ve své vlastní posteli, dokáže dodat onanii na zajímavosti. Však uvidíte sama, až to zkusíte!Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden se v oblasti lásky a osobních vztahů mohou objevit nové příležitosti. Pokud jste nezadaní, hvězdy vám přejí setkání s někým, kdo vás velmi zaujme. Ti, kteří jsou ve vztahu, mohou očekávat posílení emocionální ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

72 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:53
297 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat