Komentáře k článku

deeana 01.09.2016

kdo by neměl rád

fera deeana 22.12.2016

deeana, určitě ví o čem píše. Když se dva dobře znají tak nevím co jím brání provozovat oral. Pochopitelně to musí být v době kdy je žena krásně vonavá. Po krásném sprchováním odnesení si ji do postele a pak začít krásně vzrušovat. Mít puštěnou krásnou hudbu otevřené červené víno a nechat se unášet na vlnách lásce. Co může být na světě lepšího,než když dva muž a žena spolu splinou v jednotělo. A jeden druhému dokážou dát najevo že jím není nic co by si nemohly splnit.

verrca 12.09.2016

tak jistě

fera 22.12.2016

Lízo, proč nenapíšeš co to dělá stebou co pržíváš, a jakou prožíváš slast. At ty co píšou že by milence skopaly at si udělají jasno.

Lenka 01.08.2020

krásně to voní, člověk se u toho hezky uvolní a vzrušení je mnohem intenzivnější

Sara 27.01.2021

miluji ho a milování bez orálního sexu si nedokážu představit. Patří to k sobě.

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat