Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Nejhorší nápady před sexem. Nemíváte je?

Miluje dobré jídlo a svého kocourka. Nesnáší reklamy na zázračné hubnoucí přípravky. Ráda zútulňuje svůj byteček.

Zobrazit další články autorky

25.10.2019 | Sex a vztahy

Napadlo vás někdy, jak mohou činnosti, které provádíte, než se s partnerem či partnerkou oddáte vášnivému milování, ovlivnit potěšení ze sexu?

Následujícím činnostem byste se před odchodem do postele (respektive před milováním) měli vyhýbat. Nejen pro vaše, ale i partnerovo či partnerčino dobro.

Vzít si antihistaminikum

Pokud vás trápí kašel či rýma a užíváte antihistaminika, nechte jejich užívání raději až po sexu. Proč? Tyto léky totiž mimo jiné způsobují vysušování sliznic. A to nejen těch v nose či dýchacích cestách, které se nám díky nim krásně uvolní. Bohužel se účinek antihistaminik může projevit i na nedostatečném zvlhčení pochvy. A to pro milování není dobrá zpráva.

Jíst ostrá jídla

Nejenže dokáží tyto pokrmy zamávat s naším zažíváním (což nebývá zrovna velká romantika), ale podle některých odborníků ovlivňují i to, jak „tam dole“ chutnáme. Navíc pokud nám zbytky ostrého jídla ulpí na prstech, kterými se pak dotkneme svých či partnerových/partnerčiných intimních míst, promění se sex ve velmi nepříjemnou záležitost (au).

Přehnat to s alkoholem

Ano, po alkoholu je většina z nás mnohem uvolněnější, ale od určitého množství už na nás nemá tak pozitivní účinky. U mužů může způsobit problémy s erekcí, u žen pak s dosažením orgasmu (a to je škoda, nemyslíte?).

Oholit si intimní partie

Ačkoli spousta z nás (a přibývá i mužů) udržuje svá intimní místa zcela bez chloupků (nebo jen s minimem), neměli bychom se holení věnovat bezprostředně před sexem. Pro pokožku je holení vždycky zátěž, takže může být podrážděná – a kontakt s tělem partnera/partnerky jí ve zklidnění nepomůže. Výsledkem mohou být zarůstající chloupky, vyrážka nebo nevzhledné a hlavně nepříjemné podráždění.

Použít v rámci předehry jídlo

Hrátky s jídlem mohou být v posteli velká a hlavně vzrušující zábava. Ovšem do doby, než se například šlehačka či čokoládový sirup dostane do kontaktu s našimi intimními partiemi. Především v ženské pochvě mohou cukry a spol. napáchat velké škody. Dlouhodobá a nepříjemná kvasinková infekce není nic, po čem bychom my ženy toužily.

Přistiženi dětmi při milování

Guláš s lečem

Guláš s lečem

13 hlasů
60min 561 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Silná francouzská cibulová polévka

32 hlasů
55min 436kJ 65 Kč

Polévka je grunt. O syté francouzské cibulačce to plat...

Hovězí plátky s mátovým dresinkem

11 hlasů
40min 70kJ 205 Kč

plátky hovězí svíčkové s jogurtovým dresinkem

Poradny

Po konci zaměstnání jsem opět pracovala, dostanu PPM?

Dobrý den,situaci, na kterou se ptáte, upravuje § 15 odst. 2 zákona o nemocenském pojištění. Ten ... Více

Pracovala jsem na DPČ a HPP, mám nárok na PPM?

Dobrý den,předpokládám, že Vám jde o nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou),... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více