Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

7 důvodů, proč přestat cítit rozpaky kvůli orálnímu sexu

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

03.01.2017 | Sex a vztahy

Orální sex. Skvělá zábava a dokonalý prostředek, jak sdílet s partnerem blízkost a intimitu. A přesto se při něm řada žen stále necítí ve své kůži. Zapomeňte na rozpaky a dopřejte partnerovi či sobě tu úžasnou rozkoš ústy!

Proč byste konečně měla odhodit rozpaky kvůli orálnímu sexu?

1. Je to prostě sex

Milování je důležitou a přirozenou součástí života každého z nás. A pokud vás baví orální sex, není nutné se kvůli tomu cítit jakkoli provinile – ať už jste při něm aktivním nebo pasivním z partnerů! Při misionáři přeci také žádné rozpaky necítíte.

2. Je skvělým bojovníkem proti stresu

Orální sex je jednou z nejrychlejších a nejzaručenějších cest k orgasmu. A co dělá orgasmus? Uvolňuje v těle produkci hormonů, díky nimž se cítíme skvěle. Po stresu nebo špatné náladě není ani památky.

3. Umí zatočit s vráskami

Je prokázáno, že sperma obsahuje látky, které pozitivně působí na naši pokožku a omlazuje ji. Zkrátka získáme takovou pleťovou masku se spoustou potěšení k tomu…

4. Dělají to všichni

Tedy skoro všichni. Podle průzkumů se ve světě slastem orálního sexu oddává 60 až 80 procent lidí. Tak vidíte – proč se kvůli tomu cítit trapně? Kdyby se jednalo o něco „nenormálního“, nedělal by to v podstatě každý!

5. Chrání srdce

Především u mužů jsou orgasmy jednou z těch příjemnějších metod, jak snižovat riziko onemocnění některou z chorob srdce. Takže mu tím, že jej potěšíte ústy, vlastně pomáháte udržet si zdraví. A z toho byste rozpaky cítit neměla!

6. Není to vrozená dovednost

Nikdo se nerodí s talentem pro orální sex. Učíme se za pochodu, každý pokus je dalším krokem k dokonalosti. Jasně, zpočátku (a nejen zpočátku) budeme chybovat, zkoušet různé věci, některé se budou líbit, jiné nadšenou odezvu nevyvolají. No a co. Žádný učený z nebe nespadl a i nadšení pro věc se počítá. Tak pěkně trénujte!

7. Nemusí se líbit všem

Navzdory všemu výše napsanému je nutno poznamenat, že někteří lidé zkrátka nikdy nepřijdou orálnímu sexu na chuť. Ne snad proto, že by se nedokázali zbavit studu, ale prostě to není jejich „šálek čaje“. To je v pořádku. Jestliže mezi takové lidi patříte, nenechte se nikým do orálních hrátek nutit.

Přistiženi dětmi při milování

Wok s kuřecím masem

Wok s kuřecím masem

14 hlasů
35min 773 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kotlety s dijonskou omáčkou

14 hlasů
1h a 5min 827kJ 140 Kč

Kotlety s hořčičnou omáčkou.

Noky se sýrovou omáčkou

4 hlasy
1h a 5min 611kJ 120 Kč

Když potřebujete připravit rychlý oběd.

Poradny

Po konci zaměstnání jsem opět pracovala, dostanu PPM?

Dobrý den,situaci, na kterou se ptáte, upravuje § 15 odst. 2 zákona o nemocenském pojištění. Ten ... Více

Pracovala jsem na DPČ a HPP, mám nárok na PPM?

Dobrý den,předpokládám, že Vám jde o nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou),... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více