Co ženy vzrušuje nejvíce?

Muži se často trápí svou postavou či výbavou v kalhotách. Ale ve skutečnosti můžou získat ženu a vzrušit ji úplně něčím jiným. Svůdným pohledem. Přímý oční kontakt a dlouhý pohled z očí do očí je společensky neslušný, protože je právě tak intimní a vzrušující. Působí silněji na ženy než muže.

„Zírání přímo do očí spouští v mozku dráhu vzrušení. Když se vám líbí, jak na vás někdo zpříma kouká, mozek si to vyloží jako sexuální signál a reaguje tím, že tělo začne připravovat na sex,“ vysvětluje psycholožka Tracey Cox v rozhovoru pro deník The Mail.

A také zírání do očí během sexu u obou pohlaví silně posiluje vzrušení a usnadňuje dosažení orgasmu.

„Je to nejrychlejší způsob, jak se cítit intimně a zcela propojený s milovanou osobou,“ vysvětluje Cox.

Povzbuďte ho pohledem!

I když přímý oční kontakt přispívá víc k ženskému vzrušení, žádný muž nebude proti svůdnému pohledu své partnerky protestovat! Jak mu ho dopřát opravdu se vším všudy? Jednoduše. S pomocí make-upu a pár triků to zvládnete za pár minut.

Trik č. 1: Světlejší stín do koutků

Používáte-li oční stíny, nespoléhejte se pouze na jeden odstín – do vnitřního koutka byste měla aplikovat světlejší barvu, aby se oči opticky zvětšily. Na zbytek víčka pak použijte například kouřové líčení.

Trik č. 2: Světlý odstín pod obočí

Další z oblíbených triků velí aplikovat těsně pod obočí světlý stín (neměl by být výrazně světlý nebo třpytivý, ale rozhodně by měl být o chlup světlejší než například pudr, kterým fixujete make-up).

Trik č. 3: Pryč s tmavými kruhy

Kruhy pod očima nám nepřidávají na mladistvosti a navíc opticky zmenšují oči. Proto jejich zakrytí (nejlépe pomocí korektoru) věnujte dostatečnou pozornost.

Trik č. 4: Soustřeďte se na řasy

Pečlivě nalíčené řasy dokáží s vaším pohledem zázraky! Pokud vás příroda nevybavila nijak hustými a dlouhými řasami, můžete v případě potřeby sáhnout po těch umělých. V každém případě se ale vyplatí naučit se pracovat s kleštičkami, které řasy zdůrazní a krásně vytvarují. Pokud k nim navíc přidáte i výraznou linku, úspěch je zaručen!


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Tip na snídani

Více tipů

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

56 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
143 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
98 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat