Leden je měsícem nevěry

15.01.2021 | Sex a vztahy

Experti pořádně šokují. Jakmile prý mnozí po oslavách Silvestra patřičně vystřízliví, zakládají si profil na seznamce, kde hledají příležitosti k nevěře. Mohou za to nevydařené svátky? Kdepak, důvodem jsou peníze, tchyně nebo luxování!

Zatímco někteří si jako tradičně slibují, že konečně shodí nadbytečná kila, přestanou kouřit nebo se budou méně stresovat, jiní si v rámci novoročního předsevzetí hledají milostnou „bokovku“. A co hůř, takových záletníků je prý čím dál víc! Proč je právě leden rizikovým obdobím na nevěry a rozchody?

Příležitost dělá zloděje? Asi tak nějak

Kde se lidé v dnešní době nejčastěji seznamují? Snadná odpověď. Na internetu! Je to pohodlné, člověk nikam nemusí, a nabídku adeptů na vztah či nezávazný sex má na dosah jednoho kliknutí. Virtuální hledání dokonalého protějšku se proto stalo tak oblíbeným, až naprosto předčilo osobní kontakt. Zda je to dobře, nebo špatně, o tom by se dalo hovořit celé dny. Každopádně jedno je jisté, první týden prvního měsíce roku zažívají webové seznamky takový nápor, až jim z toho padají servery. Proč to? Berte to tak, že se vánoční pohoda v kruhu rodinném naprosto minula účinkem.

Změna je život. Bohužel či bohudík?

„Leden je každoročně měsícem, kdy nejvíce manželství zažívá krizi. Je to období, kdy se lidé nejčastěji rozhodnou k rozvodu, nebo si začnou hledat tajného milence,“ připouští tiskový mluvčí seznamky Illicit Encounters v upřímném rozhovoru pro britský bulvární deník Daily Star. Tenhle „posel špatných zpráv“ zároveň uvádí, že na on-line stránkách, kde se hledá povyražení, ve výše zmíněný čas tradičně narůstá aktivita o 30 až 50 %, což je vůbec největší „šrumec“ ve srovnání se zbytkem roku. Co zadané, kteří mají oficiální svazek, vede k tomu, že loví v těchto vodách? Důvodů je hned několik, a posvítil si na ně britský právní portál DivorceDepot.

Prachy, alkohol a tchyně můžou za všechno

Experti se specializací na rodinné právo v rámci svého průzkumu zjistili, že až 40 % žadatelů o rozvod se k takovému kroku uchýlí kvůli finančním potížím. Ve 35 % případů je příčinou rozkolu konzumace alkoholu, jemuž holduje jen jeden z páru, což představuje vážný problém. Zbytek tvoří faktory, jako například nevraživost mezi příbuznými, naprostý nedostatek vzájemné komunikace, potíže v posteli, chybějící respekt, a pozor, dokonce i nevyhovující rozdělení domácích prací. No to jsou tedy věci… A co vy, máte doma jasno v tom, kdo a kdy vyluxuje?


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

I když jde o těžké rozhodnutí provázené bolestí, nakonec zjistíte, že odchod z nefungujícího vztahu pro vás bude vysvobozením. Musíte se oprostit od starých známých jistot a připravit se na fakt, že nový život bude možná nejistěj&scaro... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

34 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
42 Příspěvků
Poslední příspěvek 13.5.
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 13.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat