Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Nedaří se vám dosáhnout vrcholu? I orgasmus lze natrénovat

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

28. 2. 2019 | Sex a vztahy

Sex si užíváte, ale přesto se vám nedaří dosáhnout vrcholu? Na vině nemusí být špatná technika partnera. Především u žen často pocházejí tyto potíže z jejich vlastní hlavy.

Dýchejte

Abyste dosáhly orgasmu je potřeba správně a zhluboka dýchat. Aby mohly svaly správně pracovat, je potřeba jim totiž zajistit pořádný přísun kyslíku. Pokud se tedy často přistihnete, že zadržujete dech, zkuste si to pro příště pohlídat.

Zadržování dechu při milování je také jedna z nejčastějších příčin, proč vás začne píchat v boku, podobně, jako třeba u běhání. A s bodavou bolestí se vrcholu dosahuje jen špatně.

Nemyslete

Pokud vás sex někdy nudí a vy při něm vymýšlíte, co uvaříte druhý den k obědu nebo přemítáte o pracovních povinnostech, s největší pravděpodobností se orgasmu nedočkáte. Při milování se soustřeďte jen na to, co se děje s vaším tělem a na samotného partnera. Pokud to nedokážete, raději to odložte na jindy. Sex s duchem nepřítomnou partnerkou není nic zábavného.

Nečekejte

Nezaměřujte se jen na cíl, užívejte si milování jako celek. Nesnažte se odpočítávat minuty, které už jste sexu věnovaly, ale orgasmus přitom stále nepřichází. Někomu stačí pár minut, jiným to trvá mnohem déle. Když přestanete přemýšlet nad tím, zda už to netrvá moc dlouho, půjde všechno snáz.

Uvolněte se

Křečovité polohy nejsou pro dosažení orgasmu příliš vhodné. Pokud vám dosažení vrcholu činí problém, zaměřte se na polohy, které pro vás budou pohodlné, a budete se moci pořádně uvolnit.

Snažte se také vyvarovat zatínání svalů, když máte pocit, že se orgasmus blíží. Často ho totiž provází i zadržování dechu, které celou snahu často zmaří.

Nestyďte se

Užívejte si sex jako jakoukoli jinou zábavu a nemyslete na nedokonalosti vašeho těla, které vás trápí. Stejně tak se nestyďte říct partnerovi, co vám dělá nebo nedělá dobře. Jedině tak může být sex zábavný a dokonalý se vším, co k němu patří. Včetně orgasmu.

Pomozte si

Pokud víte, že samotná soulož vám k orgasmu nestačí, klidně si pomozte. Pořiďte si pár hraček, které budete s partnerem společně používat nebo si pomozte rukou. Jde především o to si to celé užít, ať už se k cíli dostanete jakkoli.

Ženské libido po svatbě klesá, mužské zůstává pořád vysoké

Pikantní banánová polévka

Pikantní banánová polévka

23 hlasů
35min 307 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Luštěniny se zelím

11 hlasů
1h a 10min 348kJ 75 Kč

Nebojte se neobvyklé kombinace zelí a luštěnin a ochut...

Grilované vepřové kotlety s borůvkovou omáčkou

12 hlasů
40min 535kJ 155 Kč

Borůvky lze použít nejen do koláčů a k přípravě dezert...

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více