Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Nedaří se vám dosáhnout vrcholu? I orgasmus lze natrénovat

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

28.02.2019 | Sex a vztahy

Sex si užíváte, ale přesto se vám nedaří dosáhnout vrcholu? Na vině nemusí být špatná technika partnera. Především u žen často pocházejí tyto potíže z jejich vlastní hlavy.

Dýchejte

Abyste dosáhly orgasmu je potřeba správně a zhluboka dýchat. Aby mohly svaly správně pracovat, je potřeba jim totiž zajistit pořádný přísun kyslíku. Pokud se tedy často přistihnete, že zadržujete dech, zkuste si to pro příště pohlídat.

Zadržování dechu při milování je také jedna z nejčastějších příčin, proč vás začne píchat v boku, podobně, jako třeba u běhání. A s bodavou bolestí se vrcholu dosahuje jen špatně.

Nemyslete

Pokud vás sex někdy nudí a vy při něm vymýšlíte, co uvaříte druhý den k obědu nebo přemítáte o pracovních povinnostech, s největší pravděpodobností se orgasmu nedočkáte. Při milování se soustřeďte jen na to, co se děje s vaším tělem a na samotného partnera. Pokud to nedokážete, raději to odložte na jindy. Sex s duchem nepřítomnou partnerkou není nic zábavného.

Nečekejte

Nezaměřujte se jen na cíl, užívejte si milování jako celek. Nesnažte se odpočítávat minuty, které už jste sexu věnovaly, ale orgasmus přitom stále nepřichází. Někomu stačí pár minut, jiným to trvá mnohem déle. Když přestanete přemýšlet nad tím, zda už to netrvá moc dlouho, půjde všechno snáz.

Uvolněte se

Křečovité polohy nejsou pro dosažení orgasmu příliš vhodné. Pokud vám dosažení vrcholu činí problém, zaměřte se na polohy, které pro vás budou pohodlné, a budete se moci pořádně uvolnit.

Snažte se také vyvarovat zatínání svalů, když máte pocit, že se orgasmus blíží. Často ho totiž provází i zadržování dechu, které celou snahu často zmaří.

Nestyďte se

Užívejte si sex jako jakoukoli jinou zábavu a nemyslete na nedokonalosti vašeho těla, které vás trápí. Stejně tak se nestyďte říct partnerovi, co vám dělá nebo nedělá dobře. Jedině tak může být sex zábavný a dokonalý se vším, co k němu patří. Včetně orgasmu.

Pomozte si

Pokud víte, že samotná soulož vám k orgasmu nestačí, klidně si pomozte. Pořiďte si pár hraček, které budete s partnerem společně používat nebo si pomozte rukou. Jde především o to si to celé užít, ať už se k cíli dostanete jakkoli.

Pach milovaného partnera pomáhá usnout a klidně spát

Polévka z květáku a sýra

Polévka z květáku a sýra

12 hlasů
30min 261 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Ostré rýžové kuličky

21 hlasů
50min 1002kJ 89 Kč

Ne vždy musí být rýže pouze přílohou. V tomto receptu ...

Tuňákové karbanátky

10 hlasů
60min 835kJ 150 Kč

Rybí karbanátky se zeleninou.

Poradny

Pracuji na DPP, jak získat nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Pobírám ID 2. stupně, dostanu PPM a RP?

Dobrý den,pokud kromě invalidního důchodu nepobíráte jiný příjem (nevykonáváte výdělečnou činnost... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete takříkajíc balancovat nad propastí. Nevěra bude velice lákavá a k jejímu uskutečnění se dostanete opravdu blízko. Nakonec si však vzpomenete na všechno, co jste do svého vztahu investovali, a odoláte. Uvidíte, že je to sprá...

Více