Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Ženy potřebují k dosažení orgasmu 13,5 minuty

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

11.06.2019 | Sex a vztahy

Indičtí sexuologové tvrdí, že průměrně potřebuje žena k dosažení orgasmu třináct a půl minuty. Vyplývá to z měření u více než šesti set žen z jednadvaceti zemí. Přičemž každá šestá žena nedosáhne orgasmu nikdy. A nejspolehlivější cestou k vyvrcholení u ženy je poloha na koníčka, kdy se může sama stimulovat rukou a řídit si penetraci pyjem.

Většina žen spadá při souloži mezi pět minut a dvaačtyřicet sekund a jednadvacet minut. To je hlavní časové rozmezí, v němž většina orgasmických žen dokáže vyvrcholit. Každá šestá žena však klimaxu nedosáhne nikdy. Vyplývá to z dvouletého výzkumu sexuologů z Kadave Institute of Medical Sciences.

Podle autorů je jejich výzkum první svého druhu, kdy si ženy téměř dva roky měřily dobu od vzrušení po dosažení orgasmu.

A výzkum opět dokazuje, jak v rámci soutěže pohlaví existuje mezi muži a ženami nerovnost. Jak v délce nezbytné k dosažení orgasmu, tak v počtu orgasmů, které mají za život muži a ženy. Ženy stále velmi zaostávají za svými protějšky.

Předstírám, předstíráš, předstíráme

Je všeobecně známo, že řada žen alespoň občas orgasmus raději předstírá. A důvodů může být spousta. Dokonce tolik, že to překvapilo i samotné odborníky. Více než 140 různých důvodů k předstírání orgasmu totiž popsali psychologové z Kansasu. Osm z deseti žen a více než šest z deseti mužů někdy své vyvrcholení zahráli. Ženy se ale uchylují k imitaci slastné tečky častěji a polovina to dělá pravidelně. Mají k tomu více než 140 různých důvodů.

Vyplývá to z analýzy sexuálního života více než šestnácti set dospělých žen a mužů. Třetina z těch žen, které orgasmus předstírají, se domnívá, že se to od nich prostě očekává. U mužů je nejčastějším důvodem jejich maskulinní ego, které by bylo oslabeno, kdyby si museli přiznat, že nejsou schopni vyvrcholit.

Ženy často uváděly důvod, že chtějí muži dopřát pocit, jakým je dokonalým milencem. Jindy ale imitují orgasmus třeba z nudy, z potřeby ověřit si, že umějí hrát, když jsou unavené, opilé, když je sex nebaví nebo je příliš dlouhý nebo když někam spěchají a nemají na sex čas.

„Předstírání orgasmu ale souvisí se sexuálními poruchami a potížemi v manželství. Náš výzkum pomůže klinickým odborníkům lépe zvládat nápravu tohoto nešvaru,“ uvedl profesor Omri Gillath, jeden z autorů výzkumu.

Jak lépe pečovat o tělo během svých dnů

Lososový pstruh v solné krustě

Lososový pstruh v solné krustě

13 hlasů
60min 242 kJ 550 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Hovězí kebab

12 hlasů
55min 611kJ 160 Kč

Jemně pikantní kebab.

Smažené kuřecí kousky

21 hlasů
60min 566kJ 120 Kč

Křehké, šťavnaté a chutné, podmáslí dodá masu zajímavo...

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zábava. To je slovo (a pocit), který bude v životě Beranů následující týden dominovat. Ne že by vás nečekaly žádné problémy nebo horké chvilky (především v práci – termín, který vypadal, že je v nedohlednu, se nebezpečně přibl&ia...

Více