Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Nejste spokojená se svými intimními partiemi? Vyzkoušejte jejich omlazení

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

22. 6. 2019 | Sex a vztahy

S postupujícím věkem, v období menopauzy nebo po porodu ztrácí pokožka svoji elasticitu. A to bohužel i v partiích, kde bychom si to, hned po obličeji, přály nejméně. Mnoho žen je nespokojeno se vzhledem svých intimních partií, které, kromě estetické stránky, mohou ztrátou své elasticity způsobit snížení kvality sexuálního života.

Naštěstí má estetická medicína rychlé a efektní řešení.

Nejen estetika

Povolení stydkých pysků a vaginy přichází zároveň také s povolením svalstva pánevního dna. S tím jsou často spojeny potíže v podobě nechtěného úniku moči neboli inkontinence.

Povolení svalů a kůže v oblasti genitálu má také na svědomí snížení sexuálního prožitku, může být příčinou vaginální suchosti a v neposlední řadě má velký vliv na psychiku ženy.

Bez skalpelu a s okamžitým výsledkem

Estetická medicína přišla s řešením, které je šetrné, rychlé a dosahuje okamžitých výsledků v podobě navrácení elasticity, zpevnění svalstva, pokožky a celkové zlepšení vzhledu vašich intimních partií.

Omlazení intimních partií a léčba inkontinence probíhá pomocí radiofrekvence, kdy je do těla pacientky zasunuta dutá, skleněná trubička, skrze kterou probíhá vlastní ošetření laserem. Působením radiofrekvenční energie dochází ke zlepšení elasticity velkých i malých stydkých pysků, stimulaci nervových zakončení v pochvě, opětovně rozproudí tvorbu kolagenu a elastinu, zlepší sexuální prožitek a vyléčí inkontinenci. Celý zákrok trvá několik minut, je nebolestivý, nevyžaduje žádnou přípravu, ani následnou rekonvalescenci.

Kolik to stojí?

K dosažení očekávaného výsledku dochází ve většině případů ihned po prvním zákroku. Pokud je však povolení výraznější, je někdy nutné proces opakovat. První procedura vás přijde na částku zhruba 12 000 korun. Jestliže je potřeba zákrok opakovat, počítejte se zhruba poloviční částkou.

To je v porovnání s chirurgickou úpravou genitálu cena skutečně příjemná, a navíc bez následného hojení a bolesti. Za zlepšení vašeho zdraví, vzhledu, sexuálního života, psychické pohody a znovunabytí sebevědomí, to skutečně stojí. Vyzkoušíte to?

Ženské libido po svatbě klesá, mužské zůstává pořád vysoké

Hovězí plněné nivou

Hovězí plněné nivou

10 hlasů
2h a 0min 837 kJ 300 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuličky z vepřového masa v okurkové omáčce

5 hlasů
1h a 10min 768kJ 150 Kč

Kuličky z mletého masa v okurkové omáčce se sýrem.

Lilek plněný bylinkovým sýrem

1 hlas
1h a 5min 755kJ 130 Kč

Plněný lilek patří k nejoblíbenějším úpravám této zelenin...

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více