Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Nejste spokojená se svými intimními partiemi? Vyzkoušejte jejich omlazení

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

22. 6. 2019 | Sex a vztahy

S postupujícím věkem, v období menopauzy nebo po porodu ztrácí pokožka svoji elasticitu. A to bohužel i v partiích, kde bychom si to, hned po obličeji, přály nejméně. Mnoho žen je nespokojeno se vzhledem svých intimních partií, které, kromě estetické stránky, mohou ztrátou své elasticity způsobit snížení kvality sexuálního života.

Naštěstí má estetická medicína rychlé a efektní řešení.

Nejen estetika

Povolení stydkých pysků a vaginy přichází zároveň také s povolením svalstva pánevního dna. S tím jsou často spojeny potíže v podobě nechtěného úniku moči neboli inkontinence.

Povolení svalů a kůže v oblasti genitálu má také na svědomí snížení sexuálního prožitku, může být příčinou vaginální suchosti a v neposlední řadě má velký vliv na psychiku ženy.

Bez skalpelu a s okamžitým výsledkem

Estetická medicína přišla s řešením, které je šetrné, rychlé a dosahuje okamžitých výsledků v podobě navrácení elasticity, zpevnění svalstva, pokožky a celkové zlepšení vzhledu vašich intimních partií.

Omlazení intimních partií a léčba inkontinence probíhá pomocí radiofrekvence, kdy je do těla pacientky zasunuta dutá, skleněná trubička, skrze kterou probíhá vlastní ošetření laserem. Působením radiofrekvenční energie dochází ke zlepšení elasticity velkých i malých stydkých pysků, stimulaci nervových zakončení v pochvě, opětovně rozproudí tvorbu kolagenu a elastinu, zlepší sexuální prožitek a vyléčí inkontinenci. Celý zákrok trvá několik minut, je nebolestivý, nevyžaduje žádnou přípravu, ani následnou rekonvalescenci.

Kolik to stojí?

K dosažení očekávaného výsledku dochází ve většině případů ihned po prvním zákroku. Pokud je však povolení výraznější, je někdy nutné proces opakovat. První procedura vás přijde na částku zhruba 12 000 korun. Jestliže je potřeba zákrok opakovat, počítejte se zhruba poloviční částkou.

To je v porovnání s chirurgickou úpravou genitálu cena skutečně příjemná, a navíc bez následného hojení a bolesti. Za zlepšení vašeho zdraví, vzhledu, sexuálního života, psychické pohody a znovunabytí sebevědomí, to skutečně stojí. Vyzkoušíte to?

Užívání antikoncepce negativně ovlivňuje psychiku

Plněná bílá paprika

Plněná bílá paprika

11 hlasů
50min 347 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Tažené kachní stehýnko a grilované prsíčko

17 hlasů
3h a 40min 763kJ 189 Kč

Kachna trochu jinak, než jste zvyklí. Prsa vykostíte a...

Salát s čekankou

13 hlasů
15min 895kJ 58 Kč

Z čekanky si můžeme připravit jednoduchý hořkosladký s...

Poradny

Má trvalý pobyt vliv na daňovou slevu na dítě?

Dobrý den,výše peněžité pomoci v mateřství (PPM neboli mateřské) činí 70% redukovaného denního vy... Více

Mám nárok na přídavky na děti za práci ve Skotsku?

Dobrý den, paní Glížová, z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co konrkétně Vás zajímá. Pokud si chc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více