Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Nejste spokojená se svými intimními partiemi? Vyzkoušejte jejich omlazení

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

22.06.2019 | Sex a vztahy

S postupujícím věkem, v období menopauzy nebo po porodu ztrácí pokožka svoji elasticitu. A to bohužel i v partiích, kde bychom si to, hned po obličeji, přály nejméně. Mnoho žen je nespokojeno se vzhledem svých intimních partií, které, kromě estetické stránky, mohou ztrátou své elasticity způsobit snížení kvality sexuálního života.

Naštěstí má estetická medicína rychlé a efektní řešení.

Nejen estetika

Povolení stydkých pysků a vaginy přichází zároveň také s povolením svalstva pánevního dna. S tím jsou často spojeny potíže v podobě nechtěného úniku moči neboli inkontinence.

Povolení svalů a kůže v oblasti genitálu má také na svědomí snížení sexuálního prožitku, může být příčinou vaginální suchosti a v neposlední řadě má velký vliv na psychiku ženy.

Bez skalpelu a s okamžitým výsledkem

Estetická medicína přišla s řešením, které je šetrné, rychlé a dosahuje okamžitých výsledků v podobě navrácení elasticity, zpevnění svalstva, pokožky a celkové zlepšení vzhledu vašich intimních partií.

Omlazení intimních partií a léčba inkontinence probíhá pomocí radiofrekvence, kdy je do těla pacientky zasunuta dutá, skleněná trubička, skrze kterou probíhá vlastní ošetření laserem. Působením radiofrekvenční energie dochází ke zlepšení elasticity velkých i malých stydkých pysků, stimulaci nervových zakončení v pochvě, opětovně rozproudí tvorbu kolagenu a elastinu, zlepší sexuální prožitek a vyléčí inkontinenci. Celý zákrok trvá několik minut, je nebolestivý, nevyžaduje žádnou přípravu, ani následnou rekonvalescenci.

Kolik to stojí?

K dosažení očekávaného výsledku dochází ve většině případů ihned po prvním zákroku. Pokud je však povolení výraznější, je někdy nutné proces opakovat. První procedura vás přijde na částku zhruba 12 000 korun. Jestliže je potřeba zákrok opakovat, počítejte se zhruba poloviční částkou.

To je v porovnání s chirurgickou úpravou genitálu cena skutečně příjemná, a navíc bez následného hojení a bolesti. Za zlepšení vašeho zdraví, vzhledu, sexuálního života, psychické pohody a znovunabytí sebevědomí, to skutečně stojí. Vyzkoušíte to?

Gwyneth Paltrow je v izolaci s manželem sexuálně frustrovaná

Kuřecí prsa pečená s pomerančem

Kuřecí prsa pečená s pomerančem

9 hlasů
1h a 20min 495 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuřecí ragú s brokolicí

12 hlasů
35min 742kJ 80 Kč

Recept na jednu porci kuřecího masa s brokolicí.

Rybí filety plněné křenovým máslem

0 hlasů
45min 437kJ 160 Kč

Jemná ryba krásně kontrastuje s ochucenou máslovou šťávou...

Poradny

Mám uvést vratku daně jako příjem při žádosti o dávky?

Dobrý den,podle § 5 odst. 2 zákona o státní sociální podpoře, který upravuje nárok na přídavky na... Více

Jsem na DPP bez nemocenské, jak to bude s pojištěním?

Dobrý den, dohoda o provedení práce (DPP) zakládá účast na zdravotním, sociálním a nemocenském po... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro zrozence ve znamení Berana začíná tento týden období relativního klidu. Platit to bude především pro prvních několik dní, kdy si budete užívat všeobecné pohody. Tu vám ovšem krátce naruší víkend, jenž přinese n...

Více