Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Zapomeňte na 69. V milování teď frčí poloha sedmdesátka

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

31.07.2019 | Sex a vztahy

Sexuální poloha známá jako šedesát devět byla v Kámasútře označena tímto číslem jednoduše proto, že šestka a devítka tak trochu připomínají polohu milenců při ní. Ti leží na boku s hlavami v rozkroku partnera a vzájemně se orálně uspokojují. Mladí fitness nadšenci, kteří jsou dost silní a pružní, ale teď propadli poloze s číslem sedmdesát. Je to vlastně šedesát devítka ve stoje.

Od muže vyžaduje hodně silné svaly v nohou i rukou a od ženy zase velkou pružnost a akrobacii.

Muž si nejprve poklekne. Žena stojící zády k němu se předkloní opře oběma rukama o zem. Poté muži umístí nejprve jednu nohu na rameno, potom druhou. Muž má tedy vedle uší její stehna a rozkrok přímo před obličejem. Žena se přiblíží k mužovu rozkroku a obejme ho kolem pasu. V tu chvíli už na něm visí a může si začít hrát s jeho penisem. Muž pak opatrně z pokleku stoupne. A mají-li oba dost sil a energie to ustát a zůstat vzrušení, mohou se vzájemně uspokojovat ústy.

Sedmdesátka je vlastně vertikální devětašedesátka s velkými nároky na kondici svalů.

Jak to mají rádi Češi?

To, že zkoušení nových poloh může výrazně zvýšit prožitek partnerů ze sexu, je dávno známá věc. Češi jsou však dle průzkumů v tomto ohledu poměrně konzervativní a v popularitě u nich vede klasická misionářská poloha, poloha zezadu a na koníčka.

Sexuálními polohami se zabývala i nová studie odborníků z Univerzity Karlovy, která na vzorku více než 9000 českých a slovenských mužů a 8000 českých a slovenských žen zkoumala, jaký vliv mají polohy na ženský orgasmus a vnímání příjemnosti sexu obecně. Ta například zjistila, že mezi nejčastějšími polohami se kromě tří zmíněných vyskytují také polohy zahrnující nevzájemný orální sex, naopak mezi nejméně využívané patří poloha vestoje, kdy si oba partneři hledí do tváře, a obrácený koníček (žena na partnerovi sedí zády k němu).

Výzkum rovněž poodhalil to, jak čeští muži a ženy vnímají příjemnost daných poloh. Nejmenší rozdíl odborníci zjistili u misionářské polohy, která je ve většině případů příjemná pro oba partnery, největší rozdíl pak připadl na polohy, v niž žena uspokojuje muže ústy. Jako nejméně příjemnou z nabízených možností ženy označily polohu obráceného koníčka, muži zase polohu ve stoje čelem k sobě.

I v oblasti intimity je prostor pro zelenou cestu zvanou ...

Kari polévka  s kuřecím masem

Kari polévka s kuřecím masem

17 hlasů
45min 459 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Květáková polévka s brokolicí

34 hlasů
35min 117kJ 87 Kč

Hustá květáková polévka, která zasytí a v zimě i krásn...

Pikantní telecí plátek

12 hlasů
1h a 10min 590kJ 165 Kč

Telecí plátky s pikantní omáčkou.

Poradny

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více