Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

5 erotických pomůcek, které vám pomohou najít sebe samu

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

06.11.2019 | Sex a vztahy

Sex není jen nástrojem potěchy. Je také cestou k objevení sebe sama a prohloubení citového i tělesného propojení s partnerem. Nebojte se o sexu mluvit, ukázat partnerovi, co se vám líbí a zkoušet nové a neobvyklé praktiky i erotické pomůcky. Spokojenost v ložnici se pak pozitivně projeví i na vztahu jako takovém.

Dildo pro poznání vlastního těla

Hlavně v začátcích vztahu je těžké si sex užít naplno. Poznávají se dva v podstatě cizí lidé, objevujete jeden druhého. Hledáte, co se vašemu protějšku líbí nejvíce. Vše je snadnější, pokud dokážete říct, co je pro vás nejlepší. Vyčíst všechno jen z řeči těla není totiž až tak snadné, a to hlavně pro muže. Zkuste ho nasměrovat a uvidíte, že si sex užijete oba dva mnohem více.

Že nevíte, co se vám líbí? Vezměte si na pomoc vibrátor nebo dildo. Hračka bez vibrací bude lepší, protože se budete moci plně soustředit jenom na sebe a své pocity. Zkoušejte různé úhly průniku i různé pozice a na ty, které vám přinesou nejvíce potěšení, pak nasměrujte i svého partnera při sexu. Muže můžete přizvat i k samotnému objevování, ať rovnou vidí, co se vám líbí.

Venušiny kuličky pro získání sebevědomí

Venušiny kuličkyCítíte se po porodu nesvá? Bojíte se, že partnera při sexu neuspokojíte tak, jako dříve? Necítíte ho v sobě tak, jak byste chtěla? Možná je to velikostí jeho penisu, možná máte jen mírně povolené pánevní svaly a nedokážete je cíleně sevřít v ten pravý okamžik. V každém případě je ideální začít s Kegelovými cviky. Díky nim posílíte nejen svaly, ale i své sebevědomí.

Jedná se o vědomé zatínání svalů podobně jako při zadržování proudu moči při močení. Posílení vede ke zvýšení vzrušivosti, zúžení vaginy a snadnějšímu dosažení orgasmu. Pro efektivnější cvičení můžete použít vaginální činku nebo venušiny kuličky. Ty se svojí hmotností snaží "vyklouznout" z vaginy a vy jste nucena zatínat ty správné svaly tak, aby nevypadly ven.

Stimulátor klitorisu pro znovuobjevení chuti na sex

Některé ženy sex nebaví právě proto, že z něj "nic nemají", tedy že nedosáhnou orgasmu. Může to být ze spousty důvodů, např. anatomií poševního vchodu nebo kratší výdrží partnera. Obecně může být problémem i to, že je žena vzrušivá primárně přes klitoris a samotná vnitřní stimulace penisem nestačí.

V těchto situacích skvěle pomůže minivibrátor nebo stimulátor klitorisu, který se používá buď přímo při sexu, nebo poté, co se partner "udělá". Hodně oblíbené jsou pulzační stimulátory Satisfyer a Womanizer, které ženě zajistí intenzivní a poměrně rychlé vyvrcholení. Díky orgasmu se budete cítit skvěle a budete se těšit i na příště.

BDSM pomůcky pro probuzení skrytého "já"

Pouta pro erotické hrátkyV každém z nás třímá alespoň špetka dominance nebo submisivity a BDSM pomůcky vám ji pomohou odhalit. Nemusíte se bát – hry s nimi nejsou jenom o bolesti, ale i o symbolice a psychice jako takové. Svou dominanci totiž nemusíte prosazovat jen skrze násilí, ale i tím, jak se během her budete chovat.

Pro začátek vyzkoušejte pouta, masku na oči, obojek s vodítkem a plácačku nebo bičík. Zjistíte tak, zda vás hraní s některou z těchto pomůcek baví, jaký směr BDSM her vás vzrušuje a zda jste raději v pozici "podřízeného" či naopak. Jakmile to budete vědět, otevřou se vám dveře do světa zcela nových prožitků a sexuálních her.

Anální kolík pro nabytí odvahy

Mnoho mužů touží po análním sexu, ale spousta žen jim ho nechce dopřát. Může to být třeba kvůli bolestivé první zkušenosti, kdy partner ženu přesvědčil, ale nebyl dostatečně ohleduplný nebo chyběla potřebná příprava. Je přirozené, že další takovou zkušenost již žena nechce absolvovat.

Anální sex však může být příjemný a čistý a může dokonce prohloubit váš vztah. Přeci jen k "zadním vrátkům" nepustíte jen tak někoho a většinou to dovolíte jen tomu, koho dobře znáte. Jedná se tak o velice intimní akt a důkaz důvěry.

Tip: Pro pocit čistoty je dobré si před sexem udělat klystýr. Jak ho správně udělat najdete v návodu: Jak na klystýr a proč ho udělat?

Na sex samotný je zase dobré se předem připravit. Začněte třeba prstem, análním kolíkem nebo tenkým vibrátorem a samotný sex zkuste až poté, co si zvyknete na nové pocity a zasouvání do zadečku vás nebude bolet. Bez nervozity a strachu to bude mnohem příjemnější zážitek, než si myslíte.

Tip: Jaké jiné hračky můžete využít při objevování sebe sama? Podívejte se, které erotické pomůcky pro ženy jsou v Česku nejžádanější.

Blahodárné účinky mužského ejakulátu

Vepřové plátky na zázvoru

Vepřové plátky na zázvoru

6 hlasů
1h a 5min 842 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Hamburgery z hovězí svíčkové

15 hlasů
50min 929kJ 200 Kč

Špičkový hamburger à la Emanuele z hovězí svíčkové a i...

Vepřový guláš s bílými fazolemi

3 hlasy
1h a 20min 322kJ 130 Kč

Šťavnaté maso s rajčaty a fazolemi.

Poradny

Mohu kombinovat dobu zaměstnání s péčí o dítě?

Dobrý den, Ivo,ano, pokud jste celou potřebnou dobu pojištění (12 měsíců) nezískala zaměstnáním, ... Více

Podal jsem pozdě žádost o ošetřovné, co mám dělat?

Dobrý den,podle výzvy zveřejěné na webových stránkách MPO bylo možné žádosti o ošetřovné za měsíc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vše, co tento týden učiníte, uděláte ve prospěch svých blízkých. Zapomenete na vlastní sobecké zájmy a budete se snažit, aby se lidé, kteří jsou pro vás důležití, měli co nejlépe. A podaří se vám to. Buďte si jistí, že se...

Více