Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Suzanne Somers: Sex mám dvakrát denně jako za mlada

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

28.11.2019 | Sex a vztahy

Herečka Suzanne Somers má třiasedmdesát. Její manžel Alan Hamel dokonce o deset let víc. Přesto mají sex dvakrát denně. Díky novému stimulantu, který si nechávají podávat injekčně. Látka aktivuje jejich centrum libida v mozku, takže mají na sex chuť jako dvacetiletí věčně nadržení lidé.

Suzanne se pro preparát nadchla a užívá ho od června letošního roku, kdy ho americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil.

„Jsem teď v takovém nastavení, jako když jste byli mladší a měli na to chuť prostě pořád… Používám sexuální stimulant působící na mozek,“ přiznala hvězda seriálu Krok za krokem v rozhovoru pro deník The Mail.

Přípravek byl schválen k léčbě sníženého libida u žen. Působí však i na muže. Je to peptidový řetězec (tedy kratší verze bílkoviny), který stimuluje melanokortinové receptory v mozku.

Somers užívá krom toho také rostlinné přípravky působící podobně jako estrogeny, tedy takzvané fytoestrogeny. Ty mají nahrazovat tělu vlastní estrogen, jehož hladina po menopauze v těle ženy výrazně klesá.

„Funguje to vlastně na muže i ženy, není to žádný lék. Je to stimulant, dráždí to část mozku tak, že říká, hej, mám na to chuť. Což to není úžasná věc? A není to lék, miluju to,“ dodala Somers.

Podle odborníků se přípravek nemá užívat vícekrát jak jednou za čtyřiadvacet hodin a vícekrát než osmkrát do měsíce. Podává se injekčně do zadku či stehna. Je primárně určen ženám před menopauzou, které přijdou o libido, ale nejde o zdravotní, psychický či vztahový problém. Lék není určen mužům, ačkoli některé studie naznačují, že pomáhá také při určité formě poruchy erekce.

Nenechte se zaskočit menopauzou

Vinná polévka

Vinná polévka

15 hlasů
40min 609 kJ 93 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Jarní tuňák

7 hlasů
45min 508kJ 300 Kč

Netradiční spojení ryby a rebarbory, vyzkoušejte lahod...

Smetanová polévka s rukolou

10 hlasů
45min 379kJ 130 Kč

Polévka se smetanovou chutí s parmazánem.

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vztahem se prožene menší přeháňka. Budete mít totiž pocit, že se vám váš partner vzdaluje. Strach však plodí negativní pocity a neustálým uháněním rozhodně nic nezachráníte. V klidu si s protějškem promluvte. Uvidíte, že ...

Více