Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Suzanne Somers: Sex mám dvakrát denně jako za mlada

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

28.11.2019 | Sex a vztahy

Herečka Suzanne Somers má třiasedmdesát. Její manžel Alan Hamel dokonce o deset let víc. Přesto mají sex dvakrát denně. Díky novému stimulantu, který si nechávají podávat injekčně. Látka aktivuje jejich centrum libida v mozku, takže mají na sex chuť jako dvacetiletí věčně nadržení lidé.

Suzanne se pro preparát nadchla a užívá ho od června letošního roku, kdy ho americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil.

„Jsem teď v takovém nastavení, jako když jste byli mladší a měli na to chuť prostě pořád… Používám sexuální stimulant působící na mozek,“ přiznala hvězda seriálu Krok za krokem v rozhovoru pro deník The Mail.

Přípravek byl schválen k léčbě sníženého libida u žen. Působí však i na muže. Je to peptidový řetězec (tedy kratší verze bílkoviny), který stimuluje melanokortinové receptory v mozku.

Somers užívá krom toho také rostlinné přípravky působící podobně jako estrogeny, tedy takzvané fytoestrogeny. Ty mají nahrazovat tělu vlastní estrogen, jehož hladina po menopauze v těle ženy výrazně klesá.

„Funguje to vlastně na muže i ženy, není to žádný lék. Je to stimulant, dráždí to část mozku tak, že říká, hej, mám na to chuť. Což to není úžasná věc? A není to lék, miluju to,“ dodala Somers.

Podle odborníků se přípravek nemá užívat vícekrát jak jednou za čtyřiadvacet hodin a vícekrát než osmkrát do měsíce. Podává se injekčně do zadku či stehna. Je primárně určen ženám před menopauzou, které přijdou o libido, ale nejde o zdravotní, psychický či vztahový problém. Lék není určen mužům, ačkoli některé studie naznačují, že pomáhá také při určité formě poruchy erekce.

Pozice v posteli o něm prozradí jeho povahu

Celer v ovesných vločkách

Celer v ovesných vločkách

24 hlasů
40min 627 kJ 98 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Platýs se špenátem a sýrem Tofu

7 hlasů
40min 276kJ 170 Kč

Zdravá ryba se zdravou zeleninou.

Nadívaná kuřecí stehna

11 hlasů
1h a 40min 811kJ 280 Kč

Kuřecí stehna s červeným zelím.

Poradny

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Jakým způsobem mám ukončit práci přes agenturu?

Dobrý den,pokud máte sjednanou zkušební dobu a jste ještě ve zkušební době, pracovní agentura s V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Když jste zamilovaní, nehledíte na nic jiného. Milenecký vztah, který v současné době vedete, by vám proto mohl vyprázdnit nejen peněženku, ale i celé vaše konto. Snažte se držet nohama na zemi a nedovolte, aby vás vztah stál víc, než můžete dát.

Více