Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Co muže v posteli zaručeně vytočí

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

15.05.2020 | Sex a vztahy

Že je pro muže sex prostě jen sex? Ale kdepak! I muži mají věci, které na ně v posteli působí jako ledová sprcha. Tohle je osm těch nejčastějších…

Muži to mají se sexem trochu jinak než ženy, přesto i oni mají své požadavky a přání. I pro ně existují věci, které v posteli působí nejen nepříliš sexy, ale dokonce dokážou jejich touhu a vášeň úplně uhasit. A následujících osm je v žebříčku nepopularity opravdu vysoko.

Pasivita

Tak jako v životě i v sexu platí, že nikdo nechce přebírat všechny úlohy. Proto muži také nesnášejí, když žena nevyvíjí žádnou aktivitu. Milé dámy – trochu se zapojit a ukázat, že i vám se to líbí, není vůbec na škodu.

Návody

Samozřejmě je vždycky správně si ve vztahu vyjasnit, co se jednomu líbí a co ne. Ale pokud nechcete celou akci ukončit dřív, než je nutné, zapomeňte na pokyny jako „udělej tohle nebo támhleto“. Muži pak mají totiž pocit, že to sami správně nedokážou.

Přívaly řečí

Žena, která je při sexu aktivní a podílí se i verbálně, dokáže vzrušení ještě zvýšit. Co ale vede k rychlému ochabnutí, je nekonečné vyprávění příběhů. Tady určitě platí – méně je více. Protože nakonec i sex můžete ukecat k smrti.

Polovičatost

Ne vždy má žena chuť ve stejný okamžik jako muž, ale s potřebnou dávkou vášně ji muž často dokáže vtáhnout do správné nálady a zažít společné dobrodružství. Každou chuť ale zažene, když do toho půjdete jen napůl. A i když fungují muži v sexu jinak než ženy, polovičatost poznají. Je tedy nejen v jejich, ale i ve vašem zájmu mít sex jen tehdy, když na to máte chuť a dáte do toho všechno.

Spěch

Sotva je pro muže něco více frustrujícího, než když ho žena požádá, aby to skončil rychle. Na jedné straně to pro něj znamená, že si sex neužíváte stejně jako on, a na druhé, že není očividně schopen vás potěšit. Obojí je pro muže velmi demotivující. Aby nedošlo k chybným očekáváním, vysvětlete si, kolik času sexem můžete strávit. A pokud ho někdy není mnoho, bude na řadě rychlovka.

Nejistota

Asi žádná žena není se svým tělem stoporocentně spokojená. A mnohé z nich mají kvůli tomu problém za své nedostatky se v posteli nestydět. Ale pro muže je tahle ostýchavost všechno, jen ne sexy. Žena, která je sebevědomá i přes své nedostatky, působí na muže mnohem atraktivněji.  

Předstírané orgasmy

Tu a tam ženy svůj orgasmus předstírají a důvody jsou různé. Následky ale také. Jednak může muž při předstíraném orgasmu jen těžko poznat, co se vám opravdu líbí, a jednak, když vaši lež prokoukne, bude jeho zklamání obrovské. A k frustraci z narušení důvěry se rychle přidá ještě pochybnost o sobě samém, což nakonec společný sexuální život může výrazně zkomplikovat.

Sex podle plánu

Sice muži rádi říkají, že mají chuť na sex pořád, ale co jejich chuť dokáže opravdu zabít, je sex podle kalendáře. Pokud se pár snaží o dítě, pak má samozřejmě smysl držet se plodných dnů. Když ale musí mít sex jak podle objednávky, ztrácí nejen svoji spontaneitu, ale i chuť.

Udržte ve vztahu touhu i romantiku

Kuřecí svačinová polévka

Kuřecí svačinová polévka

3 hlasy
1h a 20min 333 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zeleninové suflé

5 hlasů
1h a 25min 371kJ 140 Kč

Zapečená zelenina se zakysanou smetanou.

Čočková polévka se sýrem

11 hlasů
40min 502kJ 125 Kč

Velmi sytá polévka, kterou podávejte jako hlavní chod.

Poradny

Dokládají se příjmy z brigády při žádosti o dávky?

Dobrý den,podle zákona o státní sociální podpoře, který upravuje výplatu příspěvku na bydlení a p... Více

Stihnu nastoupit na mateřskou v ochranné lhůtě?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla v předchozím zaměstnání, uběhlo do doby nástupu do dalšího zam... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více