Sex v hotelu je oproti milování doma mnohem vášnivější

Je zcela normální, že po pár letech ve společné domácnosti už není sex s partnerem tím, čím býval. Ale proč tomu nečinně přihlížet, když se z nudného stereotypu můžete snadno vymanit? Stačí jen na pár hodin změnit prostředí!

Zpočátku jsou si téměř všechny vztahy podobné. Nejdříve přichází zamilovanost, jež je doprovázena spalující touhou a vášní. Po čase intenzita takových pocitů klesá, odpadá euforie a mizí růžové brýle, přičemž se zvyšuje počet hádek a snižuje frekvence milování.

Nevyhnutelná křivka reality

Přirozený vývoj, řekli by experti. Jenže i když jde o jakýsi standardní vývoj, pravdou pořád zůstává, že sex je důležitým aspektem spokojeného soužití. Jak ho zase oživit? Sbalte kufry a přesuňte se do hotelu. Díky rozvolňování protipandemických opatření je to zase možné! Proč tuhle šanci chytit za pačesy a užít si tak, jako dlouho ne?

Jiný kraj, jiný (ne)mrav

Fyzický projev lásky v hotelovém pokoji, tedy mimo již okoukanou domácí základnu, je totiž mnohem uspokojivější a pikantnější. Prokázal to nedávný americký výzkum, do něhož bylo zahrnuto více než dva tisíce respondentů. Celých 53 procent zúčastněných přiznalo, že se v prostředí ubytovacího zařízení cítí uvolněněji a rozverněji, což poskytuje příhodné podmínky pro nezapomenutelná erotická dobrodružství. Čím to je?

Když je všechno nové

Kanadská vztahová a sexuální terapeutka Jess O'Reilly se domnívá, že milování na cizím území podpoří produkci hormonu dopaminu. Čistě pro vysvětlenou jde o silný neurotransmiter, který řídí pocity štěstí, radosti i vzrušení. Nejen tohle se ale na intimitě pozitivně podepíše. Návštěva hotelu vás dostane z běžné reality. Odpadají tedy pracovní stresy i starosti s tím, co uvařit k večeři. Budete si moct užít jen přítomnost partnera, a to bez jakýchkoli rušivých elementů.

No uznejte sami, kdy se takový luxus poštěstí? Když se k tomu přidá ještě tlumené světlo, trocha hudby, hebké povlečení a pokojová služba, nebude o chvilky plné smyslnosti, emocí a vášně nouze. Ostatně, že je hotelový sex podstatně lákavější, delší a pestřejší než ten domácí, to v rámci výše zmíněného výzkumu zdůraznila skoro polovina oslovených. A mluvily z nich vlastní zkušenosti!Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Můžete se těšit na příjemné chvilky se svými ratolestmi, které vám budou vyprávět své vtipné školní příhody. Nejenom, že se skvěle pobavíte, ale zároveň si také vzpomenete na svá dětská léta a eskapády, které... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat