Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Sex v hotelu je oproti milování doma mnohem vášnivější

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

20.06.2020 | Sex a vztahy

Je zcela normální, že po pár letech ve společné domácnosti už není sex s partnerem tím, čím býval. Ale proč tomu nečinně přihlížet, když se z nudného stereotypu můžete snadno vymanit? Stačí jen na pár hodin změnit prostředí!

Zpočátku jsou si téměř všechny vztahy podobné. Nejdříve přichází zamilovanost, jež je doprovázena spalující touhou a vášní. Po čase intenzita takových pocitů klesá, odpadá euforie a mizí růžové brýle, přičemž se zvyšuje počet hádek a snižuje frekvence milování.

Nevyhnutelná křivka reality

Přirozený vývoj, řekli by experti. Jenže i když jde o jakýsi standardní vývoj, pravdou pořád zůstává, že sex je důležitým aspektem spokojeného soužití. Jak ho zase oživit? Sbalte kufry a přesuňte se do hotelu. Díky rozvolňování protipandemických opatření je to zase možné! Proč tuhle šanci chytit za pačesy a užít si tak, jako dlouho ne?

Jiný kraj, jiný (ne)mrav

Fyzický projev lásky v hotelovém pokoji, tedy mimo již okoukanou domácí základnu, je totiž mnohem uspokojivější a pikantnější. Prokázal to nedávný americký výzkum, do něhož bylo zahrnuto více než dva tisíce respondentů. Celých 53 procent zúčastněných přiznalo, že se v prostředí ubytovacího zařízení cítí uvolněněji a rozverněji, což poskytuje příhodné podmínky pro nezapomenutelná erotická dobrodružství. Čím to je?

Když je všechno nové

Kanadská vztahová a sexuální terapeutka Jess O'Reilly se domnívá, že milování na cizím území podpoří produkci hormonu dopaminu. Čistě pro vysvětlenou jde o silný neurotransmiter, který řídí pocity štěstí, radosti i vzrušení. Nejen tohle se ale na intimitě pozitivně podepíše. Návštěva hotelu vás dostane z běžné reality. Odpadají tedy pracovní stresy i starosti s tím, co uvařit k večeři. Budete si moct užít jen přítomnost partnera, a to bez jakýchkoli rušivých elementů.

No uznejte sami, kdy se takový luxus poštěstí? Když se k tomu přidá ještě tlumené světlo, trocha hudby, hebké povlečení a pokojová služba, nebude o chvilky plné smyslnosti, emocí a vášně nouze. Ostatně, že je hotelový sex podstatně lákavější, delší a pestřejší než ten domácí, to v rámci výše zmíněného výzkumu zdůraznila skoro polovina oslovených. A mluvily z nich vlastní zkušenosti!

Nedostatek sexu ovlivňuje kvalitu života

Rýže zapečená s dušenou zeleninou

Rýže zapečená s dušenou zeleninou

0 hlasů
1h a 5min 858 kJ 130 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Telecí na bílém víně

7 hlasů
1h a 30min 505kJ 320 Kč

Narůžovělé, křehké, šťavnaté a navíc ještě dietní.

Hrášková polévka

12 hlasů
55min 472kJ 99 Kč

Hrášková polévka s pancettou a sýrem.

Poradny

Jsem bez práce, ale nenahlásila jsem se na pojišťovně

Dobrý den, Jano,pokud jste po celou dobu (od 1.4.2020) byla v evidenci ÚP, doručte co nejdřív Vaš... Více

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více