Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Hravý sex pod tekoucí vodou

19.06.2020 | Sex a vztahy

Možná, že je vám hrozné teplo. Nebo možná chcete využít chvíle, kdy se děti dívají na televizi. Důvodů, proč s partnerem skočit do osvěžující sprchy a užít si sex s kapkami vody je hned několik. Proč je vodní milování tak oblíbené a jaká nenápadná pomůcka usnadňuje koordinaci pohybů? Tahle investice se vám mnohonásobně vrátí!

Tekoucí voda je živel, psychicky i fyzicky uklidňuje. Samotná koupelna, vana nebo sprcha pak nabízí dokonalé útočiště pro hrátky ve dvou. Však taky průzkum výrobce kondomů Trojan ukázal, že 60 procent lidí o sexu ve sprše fantazíruje. Pokud jste ho ještě nezkusili, je nejvyšší čas. Voda tlumí zvuky, takže další obyvatelé bytu nic nepoznají. Taky nebudete mít povlečení potřísněné spermatem. A jak si tuhle kratochvíli maximálně užít?

Použijte hračky

Vodotěsné sexuální hračky jsou skvělým doplňkem sprchové hry. Ke stimulaci pohlavních orgánů však stačí i dobře namířená sprcha se správným tlakem. Nikdy však nenechte proud vody směrovat přímo do pochvy, jinak nerušíte její přirozené bakteriální prostředí.

Lubrikujte – ale správně!

V souvislosti se sexem ve sprše se hodně mluví o suchém klíně. Tak jistě, voda zbavuje vaginálních sekretů, takže hlavně v určité fázi menstruačního cyklu, kdy žena vláhu postrádá, může být styk bolestivý. Použijte lubrikant na silikonové bázi, nebo sáhněte po kvalitním kokosovém oleji v bio kvalitě.

Je to jediný rostlinný olej, který se dá bez následků využít v domácích podmínkách právě pro účely lubrikace. Stačí ho jen maličko. Spolehnout se pak můžete i na jeho antimykotické účinky. Na druhou stranu, ať vás ani nenapadne za náhražku mazadla považovat šampony, kondicionéry nebo sprchové gely!

Koupelnové produkty mohou způsobit vaginální záněty a poleptat povrch prezervativu. A teď jedna technická poznámka. Řada lidí se ptá, kdy kondom nasazovat. Vhodný čas připadá na dobu ještě před tím, než odhrnete sprchovou zástěnu.

Zajistěte si bezpečí

Vodní sex má jednu nevýhodu. Nohy vám uklouznou raz dva. Nemáte-li protiskluzovou podložku, na zem sprchového koutu dejte aspoň starší ručník. Za pár vteřin nasákne vodu, takže bude držet jako přibitý. Lepší něco než nic.

Uvolněte se, prosím!

S polohami si hlavu nelámejte. Ve stísněnějším prostoru jich moc vymyslet nejde, nicméně zatoužíte-li po větší variabilitě nebo častější frekvenci „mokrého sexu“, určitě se vyplatí investice do koupelnového sedátka nebo rovnou otočné stoličky určené přímo do sprchy. Sice stojí něco nad tisícovku, ale skutečným labužníkům se tahle investice několikanásobně vrátí.

Pokud žádnou vychytávku nemáte, bohatě si vystačíte s pozicí zezadu vestoje. Zaručuje stabilitu a stimulaci bodu G. Je však problematická, pokud mezi sebou s milencem máte výškové rozdíly. Pak je lepší, aby si partner přikleknul, opřel se zády o stěnu sprchy a nastavil penis pro váš příchod. Jen zvyšte průtok vody, ať nikdo neslyší sténání a příchod orgasmu!

Nedostatek sexu ovlivňuje kvalitu života

Krůtí maso na pomerančích

Krůtí maso na pomerančích

22 hlasů
60min 774 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Gnocchi se šalvějovým máslem

15 hlasů
30min 1086kJ 60 Kč

Recept rychlý bezmasý oběd nebo večeři.

Kuřecí polévka s koriandrem

0 hlasů
1h a 20min 179kJ 140 Kč

Kuřecí polévka s koriandrem a zelenou kari pastou.

Poradny

Jsem bez práce, ale nenahlásila jsem se na pojišťovně

Dobrý den, Jano,pokud jste po celou dobu (od 1.4.2020) byla v evidenci ÚP, doručte co nejdřív Vaš... Více

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více