Smyslné pracovní profese dle seznamky

Při pohledu na policistu nebo vojáka se vám možná podlamují nohy. Uniformy jsou tak sexy! Jenže platí to ještě? Ne tak docela. Ženy už dávno nevidí atraktivitu jen v podobných pracovních „stejnokrojích“. Sexuálně je přitahují úplně jiné profese. A stejné je to i u mužů. Kde musíte pracovat, aby z vás byli paf?

Všichni fantazírují. A ti, kdo říkají, že ne, lžou. Podle magazínu Glamour je sex s hasičem největší erotickou fantazií pro 75 procent žen. Hasiči si prý ženy získávají díky své dokonalé postavě, síle, vytrvalosti a oddanosti. Muže zase evidentně vzrušují letušky i doktorky. Nebo aspoň takhle se to doposud tvrdilo.

Doba šla dopředu a s nárůstem online aplikací je snazší se virtuálně i fyzicky potkat s kýmkoli – a popřípadě na něj změnit názor. Snad i proto se to na poli seznamování a flirtu trochu změnilo, na což poukazují statistiky seznamovací aplikace Happn, která vyzpovídala obrovskou populaci svých klientů. Předmětem přitom bylo hodnocení nejatraktivnějších zaměstnání pro muže i ženy. Smůla, hasiči se do top výběru překvapivě nedostali! Jedná se snad o nový fenomén?

Obleky na míru a obědy v drahých restauracích

Nejžhavější profesí, kterou dámy považují za absolutní špičku, je právník! Ten průměrný si podle odhadu založenému na 267 údajích od zaměstnanců a pracovních nabídek za uplynulých 36 měsíců vydělá zhruba 30 tisíc korun. Je sexy tohle, formální oblek či snad ostré lokty a tvrdý boj za právo? Kdoví, každopádně i další pozice poměrně překvapuje. Druhou příčku oblíbenosti obsazuje inženýr, následovaný doktorem, tesařem, elektrikářem, finančním manažerem, učitelem, návrhářem, šéfkuchařem a architektem. A jak to vidí pánové?

Podvazky pod bílým pláštěm

I u nich je právnička tou nejfantastičtější pracovní pozicí a sexuální fantazií! I když výsledky průzkumu nebyly natolik detailní, aby se ukázalo, proč tomu tak je, dá se předpokládat, že muži rádi zbavují své milenky upjatosti a profesionálního přístupu – tedy aspoň ve svých snech. Vždyť kdo by nechtěl „zlomit“ odtažitou dámu s brýlemi, objevit v ní chlípnou divošku a tu zkrotit? Fantazie většiny! Za právničkou pak stojí zdravotní sestřička, učitelka, marketingová poradkyně, účetní, farmaceutka, obchodnice s čímkoli (podnikatelka), doktorka a finanční specialistka. Seznam uzavírá koordinátorka společenských akcí, kupříkladu svateb.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Ačkoli všichni okolo vás začínají propadat předvánoční panice a shonu, vy tento týden nedostanete příležitost, abyste se do této nálady ponořili. Největší nároky na váš čas i vaše myšlenky si totiž bude činit vaše práce. Stojí před vámi úkol, s jehož řešením si sice víte rady, ale stále bojujete s nejistotou, zda vámi zvolené řešení odpovídá pře... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

29 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:11
27 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:04
50 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:50
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat