Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Sex v létě může být vaším nejhorším intimním zážitkem

25.07.2020 | Sex a vztahy

Teploučko, uvolněnost, bezstarostnost a nekonečné možnosti k létu prostě patří. Stačí jen vyhrnout si sukni. Ihned se můžete pomilovat! Ale co když jsou prázdniny v tomhle směru dost přeceňované? Pravda je taková, že měsíce červenec a srpen vlastně vůbec nejsou sexy. Proč?

Léto je nejoblíbenějším ročním obdobím bylinkářů, cestovatelů, sportovců i milenců. Vždyť podle průzkumu společnosti Durex má čtvrtina české populace sex v létě častěji než v ostatních obdobích roku. Důvody jsou přitom pochopitelné. Slunce podporuje dobrou náladu a zvyšuje energii. Jedná se o smyslný čas plný grilovaček, koktejlů a pobíhání jen v plavkách. Na druhou stranu si však tenhle opojný čas plný vzrušení a vůní vybírá svoji daň. Proč i vy můžete cítit zklamání?

Ztráta tajemna a vzrušení

Vyšší teploty si žádají odhalená těla. Nezbývá prostor pro představivost a v úvahu tak nepřichází smyslné, pomalé svlékání. Bod pro zimu!

Ulepenost

Srdce bije jako o závod, krev rychle proudí roztaženými cévami a na kůži se objevuje pot. Tak organismus reaguje na horko. Upocenost není přitažlivá, některé náročnější milostné pozice nejsou kvůli kluzkosti těl proveditelné, a navíc se teplota dvou lidí ležících na sobě zvyšuje. Dochází k přehřívání systému, o slovo se hlásí malátnost, nevolnost a v těch horších případech, třeba u starších mužů, i infarkt myokardu.

Vyčerpanost

Většina lidí se miluje pod rouškou tmy. Skryje se nedokonalost těl i různé výměšky od vaginálních sekretů po sperma. Jenže než slunce zapadne a děti se zavrtají pod peřinu, vám už dojdou síly. Aby ne, fungovat celý den v horku je tak vyčerpávající! Chcete si jen zdřímnout, nic víc.

Spálená pokožka

U bazénu bylo fajn, ale ejhle, cítíte záda. Jelikož je kůže spálená od sluníčka stejně bolestivá jako kůže spálená například od rychlovarné konvice, misionář nepřichází v úvahu a každý partnerův dotyk vás přivádí k šílenství. Vítej, léto!

Nadýmání

Zvýšená potřeba žízně vás nutí neustále pít. Na pěším výletě si proto dopřejete jedno velké orosené pivko. Jenže kvasnice v něm obsažené nadýmají. Tak nic, dáte si tedy radši zmrzlinu. Jenže ta nadýmá taky. Je pak těžké držet půlky u sebe a zároveň myslet na horké chvilky! Dnes večer ne, zlato!

Komáři a klíšťata

Zní to lákavě, ale sex v lese nebo parku vyloženě nahrává tomu, že si domů odnesete nějakého parazita, nebo kontakt s ním odskáčete štípanci. Ani tohle by se vám v prosinci nestalo.

Písek

Písek je fajn, jenže v pískovištích. Když se vám dostane pod kalhotky a nedej bože i do samotného klína, na vlastní kůži poznáte mučení hodné středověkých praktik. Bolest, podráždění a znechucení z nápadu, který měl být zakončený vášnivým milováním u vody, zůstane jen špatná vzpomínka na léto, jenž je prý pro milence chlípnými žněmi. Vidíte to stejně?

Blahodárné účinky mužského ejakulátu

Pečené kuřecí kousky

Pečené kuřecí kousky

22 hlasů
60min 909 kJ 115 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuře Balkari

20 hlasů
30min 544kJ 77 Kč

Kuře Balkari je určeno především pro milovníky pikantn...

Salát z červeného zelí

7 hlasů
60min 552kJ 55 Kč

Salát z červeného zelí s jablky a rozinkami.

Poradny

Mohu kombinovat dobu zaměstnání s péčí o dítě?

Dobrý den, Ivo,ano, pokud jste celou potřebnou dobu pojištění (12 měsíců) nezískala zaměstnáním, ... Více

Podal jsem pozdě žádost o ošetřovné, co mám dělat?

Dobrý den,podle výzvy zveřejěné na webových stránkách MPO bylo možné žádosti o ošetřovné za měsíc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vše, co tento týden učiníte, uděláte ve prospěch svých blízkých. Zapomenete na vlastní sobecké zájmy a budete se snažit, aby se lidé, kteří jsou pro vás důležití, měli co nejlépe. A podaří se vám to. Buďte si jistí, že se...

Více