Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Sexu ve třech musí předcházet vzájemná dohoda podmínek

11. 9. 2020 | Sex a vztahy

Sex ve třech patří k nejčastějším fantaziím mužů a žen. Jenže právě fantazie se od reality dost liší. Jak eliminovat co nejvíce rizik, když už se rozhodnete do toho jít? Nezapomeňte hlavně na ústní dohodu a nucenou pauzu!

Bezpečný sex ve třech vyžaduje trochu toho plánování, jinak se všechno sesype jako balíček karet. A kdo vlastně po zvýšeném počtu milenců v posteli stojí? Skoro všichni. Když americký výzkumník a sexuolog Justin Lehmiller vyzpovídal 4000 Američanů, dozvěděl se, že tuto fantazii mívá 87 % žen a 95 % mužů, z čehož vyplývá, že se i vy můžete setkat se situací, kdy partner bude trojku vyžadovat. Nebo naopak právě vy. Je to něco nového, neotřelého, vybočujícího ze stereotypu a chlípného. Ovšem ne každý tuhle zkušenost ustojí. Na co si dát pozor?

Online seznamka jako pojistka

Rozhodně by vás nikdo neměl do sexu ve třech nutit. Trojka nezachrání vztah před krachem, stejně jako plánování dítěte. Podobné je to však i u nevěry. To, že partnerovi v tomhle směru vyhovíte, neznamená, že vás přestane podvádět. Nejdřív je tedy naprosto nezbytné probrat skutečné motivy. Oba jste si jistí, že to chcete? Pak se dohodněte, zda tím třetím bude žena nebo muž.

Kila navíc? No a!

Osobu vybírejte s rozvahou a ideálně anonymně – někde na seznamce určené přímo pro tenhle účel. I když se to jeví jako riziko, výhody převažují nad nevýhodami. Pokud trojka nebude fungovat, s cizincem už nikdy nemusíte mluvit. Nezačnete se zabývat tím, že vás viděl bez oblečení (v porovnání třeba s přítelem), vyhnete se tak trapným budoucím chvilkám a původní přátelství zůstane zachováno. Člověk, kterého objevíte na internetu, už také může mít s trojkami konkrétní zkušenosti.

Mimochodem, mnoho párů hledá bisexuálního muže nebo ženu, což se jeví jako ideální možnost. V případě, že s výběrem máte problémy, je vhodné oslovit sexuálního „pracovníka“, tedy někoho, kdo se sexem živí, byť za jeho služby zaplatíte. A jak je to se žárlivostí?

Když já teď nevím…

Je to tu. Došlo na věc. Tak proč se o slovo přihlásila úzkost? Někteří lidé, ač sex ve třech navrhli jako první, pociťují nejistotu, což je normální. Co nejvíc o tom mluvte – klidně i před třetí osobou a s trochou (!) alkoholu v ruce. Jedna sklenička vína vás uvolní. Napětí pak opadne. Zároveň si v páru stanovte jasná pravidla.

Tolerujete líbání nebo orální sex? Může či nemůže třetí člen u vás strávit celou noc? Za jakou hranici se vlastně nechcete dostat? Ujasněte si, jak trojka bude probíhat. Zároveň vždy používejte ochranu a mějte plán B. Když to bude nutné, v průběhu sexu si dejte pauzu a s partnerem odejděte do soukromí, kde si ujasněte další postup.

Antibiotika snižují účinnost hormonální antikoncepce

 Hráškový  krém  s mozzarellou

Hráškový krém s mozzarellou

0 hlasů
50min 175 kJ 130 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Smažené kalamáry

13 hlasů
35min 986kJ 125 Kč

Pro milovníky mořských plodů.

Polévka s klíčky

18 hlasů
20min 176kJ 50 Kč

Rychlý vývar s klíčky mungo.

Poradny

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Musím doložit příjmy přítele bez trvalého bydliště?

Dobrý den,samotná změna bytu nemusí být problém, záleží samozřejmě na tom, jak se oproti původním... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více