Nevzdávejte se ve vztahu té příjemné rozkoše

Milování. Máte ho dostatek? A proč se vlastně stává, že se ze vztahu postupně vytrácí? Všimněte si, jestli nejste další z obětí běžných příčin, kvůli kterým se pár vzdává té nejpříjemnější rozkoše ze všech!

Pokud máte sex méně než desetkrát do roka, jste v očích odborníků bezpohlavním párem. Jak se něco takového stalo? Jednoduše. Měsíce si namlouváte, že sex není vaší prioritou, neboť jsou „důležitější věci“, a až bude „vhodnější“ příležitost, jiskru opět oživíte. Jenže ouha. Vyčkávání na něco, co nepřišlo, se jaksi nevyplatilo.

Zjišťujete, že se horko těžko pomilujete jednou za měsíc, a navíc vás to ani jinak zvlášť nebaví. Dalším problémem je, že doma je dusno, čemuž se není co divit. Jakmile se ze vztahu vytratí intimita, partnerských problémů přibývá. A to všechno jen kvůli několika překážkám, které se vám postavily do cesty! Které to jsou a proč už sex nemáte? Tohle jsou nejčastější důvody!

Všechno už je známé

Žádné vzrušení, novinky ani inovace. S tím, jak se dva lidé milenecky stýkají po delší dobu, často klesá míra vzrušení a zájmu. Do postele se vkrádá předvídatelnost, nuda, rutina a monotónnost. Najednou už sex není vzrušující a považuje se za jakousi formalitu, která se stává předmětem hádek a konfliktů. „Já už se ti nelíbím? A proč se radši díváš na porno?

Závislost na technologiích

Digitální technologie mění i ty nejintimnější vztahy. Během něžné chvilky se necítíte ve „spojení“ se svým partnerem, protože jste myšlenkami na sociální síti. Taky místo společného sledování filmu oba kontrolujete telefon a odbavujte e-maily. Dnes je moderním trendem být k zastižení  – vždy a všude, což si na vztazích vybírá velkou daň.

Nedostatek komunikace

V každém vztahu jsou nějaké problémy. Vy chcete mít sexu méně, partner to vidí přesně naopak. Nemůžete sladit dobu, která je na milování ideální (podle vědců jsou muži aktivnější s večerem, zatímco ženy spíš až ráno). Tohle všechno je pořádku, pokud se domluvíte na kompromisech. V případě, že o problémech nemluvíte, tak se s každým dnem zvětšují.

Priority měnící se s chodem rodiny

Spousta párů se přestane milovat po narození dítěte. Část z nich se rozdělí tak, že každý z dvojice přespává někde jinde, a to je hodně tenký led! Je tedy zřejmé, že zvlášť v této choulostivé době je nutné se extra snažit, aby vztah fungoval na důvěrnější úrovni.

Nezdravá očekávání

Velkou chybou je i přílišné lpění na názoru, že láska funguje sama od sebe a nemusí se přiživovat. Tak právě tenhle mýtus stojí za velkou většinou rozchodů! Aby bylo možné udržet intimitu ve vztahu funkční, je třeba mít na sebe čas, a to především (výmluvy se neodpouští). A propos, kdy naposledy jste si poslali chlípnou esemesku, zavřeli se do koupelny, nebo si pustili erotický film? Jakékoli spontánní maličkosti se počítají!


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
14:03

Hardcore cvičení na bříško

Hardcore cvičení na bříško
21:47

Kardio a core cvičení

Kardio a core cvičení
13:40

Štíhlá a pevná stehna

Štíhlá a pevná stehna

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nebývalý projev důvěry vás v týdnu velmi potěší. Moc dobře si totiž uvědomujete, že důvěra není samozřejmá. Navíc jde o velice křehkou záležitost. Vy však umíte lidem naslouchat a podrazáctví je vám cizí. Díky tomu vám os... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

47 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
16 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
124 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat