Láska se syndromem ztraceného penisu

Najít si vhodného partnera je už výzva sama o sobě. A když máte tolik štěstí, že se to podaří, přináší s sebou láska mnohdy nepříjemnosti. Jednou z nich je například syndrom ztraceného penisu.

Když to v sexu neklape, působí to negativně na kvalitu celého vztahu. Ženy si dávají vinu za něco, za co ne zřídka může anatomie na obou stranách. A syndrom ztraceného penisu je zatěžkávací zkouškou, která přináší velké množství frustrace mužům i ženám.

Co znamená ztracený penis

Syndrom ztraceného penisu popisuje rozdíl ve velikostech penisu a vaginy. Pokud je penis muže vzhledem k velikosti vaginy malý, může tato kombinace způsobit potíže při dosažení orgasmu, protože nedochází k odpovídající stimulaci nervových zakončení.

Kde se penis ztrácí

Tvar a velikost penisu je samozřejmě otázka genetické výbavy. Na tom bohužel nic moc nezměníte. U žen naopak vedle genetiky hrají roli i další faktory. Například porod, povolené svalstvo nebo přílišná nadváha mohou být příčinami rozšířené vaginy. A při souhře malého penisu a široké vaginy necítí žena mužský penis, ale ani muž svůj penis ve vagině. Penis se cítí ztracený a žena necítí nic. A stejně neuspokojivý je pak i samotný sexuální akt.

Co s tím

Nejdůležitější pravidlo při sexu je, aby byl penis správně ztopořený, než vnikne do ženy. Po 40. roce to ovšem u mužů může být kritická záležitost. A příčiny mohou být různé – stres, alkohol, kouření, nadváha, vysoký krevní tlak, arterioskleróza nebo cukrovka. U většiny z nich pomůže uvolnit se, ale i zdravý životní styl dokáže pozitivně ovlivnit lepší erekci. Eventuelně můžete vyzkoušet i kroužek, který vaši „připravenost“ zvýší a udrží.

Ale i ženy mohou přispět svou troškou do mlýna. To kouzlo se jmenuje cviky na posílení pánevního dna, která zajistí, že vagina se zase o něco zúží.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Ačkoli jste poslední týdny neměli v práci tak úplně nadosah úspěch, po němž už dlouho toužíte, rozhodně se nevzdávejte! Snažte se ignorovat požadavky a nároky ostatních a soustřeďte se na své naděje a sny. Mělo by vám to usnadnit cestu. Nebojte se požádat o pomoc ty, o nichž víte, že vám ji poskytnou bez vedlejších úmyslů. Mají ve vás větší víru... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

53 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
9 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
136 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat