V kurzu je nyní vztah na půl noci

Vztah na jednu noc je už minulostí! Teď je v kurzu mnohem snadnější vztah na půl noci. Víte, jaké přednosti může nabídnout?

Kdo se už někdy po jednorázové známosti vzbudil v cizí posteli, zná jistě tu nepříjemnou situaci rozpolcenosti mezi tím „mám ho vzbudit a rozloučit se“ nebo „potichu se vyplížit z bytu“. Pokud byste se ale drželi zlatého pravidla „vztahu na půl noci“, tohle by se vám nemohlo stát.

Co je „half-night-stand“

Půl-noční vztah je po „klasickém“ vztahu na jednu noc novým trendem v „rychlé lásce“. A velmi zjednodušuje tu podivnou situaci po společně strávené noci. Jak už název napovídá, zbylo ze vztahu na jednu noc jen půlka – nebo tedy jen tolik, kolik je skutečně „třeba“. Po sexu si zkrátka sbalíte „svých pět švestek“ a jdete. Dlouhé mazlení, kouknout ještě na film nebo sklenička vína? Ani nápad!

Jaké to má výhody?

Tenhle utnutý konec má dokonce několik výhod. Minimálně dáte svému protějšku jasně najevo, že rozhodně nestojíte o žádný vztah. Také nemusíte ráno hledat žádné výmluvy, proč už odejít. Navíc se můžete vyspat ve vlastní posteli a ráno si dát v klidu sprchu. A v neposlední řadě vás nečeká ani „ulička hanby“, kdy jdete ráno domů ve stejných šatech, ve kterých jste večer odcházeli.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
20:32

Kardio trénink

Kardio trénink
8:52

Horní polovina těla

Horní polovina těla
08:51

Cvičení na problémové partie - zadek a břicho

Cvičení na problémové partie - zadek a břicho

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete řešit poměrně závažný problém, jenže navzdory své obvyklé rozhodnosti se ocitnete v koncích – jako byste měli v hlavě dva hlasy, které vám oba radí dobře, jenže oba úplně opačně. Na něco takového nejste zvyklí, většinou máte své priority jasně dané. A tak vám nezbude nic jiného, než ve svém nitru najít kompromis, nebo si necha... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:51
30 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat