Skryté erotické pomůcky v podobě stylových šperků

Mít vibrátor, pouta nebo smyslné svorky na bradavky neustále po ruce, ať už půjdete kamkoli? Proč ne! Koneckonců, člověk nikdy neví, kdy a kde ho chuť na milostné povyražení zastihne. Právě proto je dobré nosit klenoty s utajenou funkcí!

Spojení příjemného s užitečným? I tak by se daly nazvat šperky, které lze v případě nutkavé potřeby přeměnit v erotické pomůcky. A to lusknutím prstu! Že něco takového není možné? Ale ano. Tyto designové kousky si milovnice stylových doplňků i zábavných intimních her oblíbily nejvíce. Budete další, kdo je ubytuje ve své klenotnici?

Náhrdelník, co sluší krku i bradavkám

Svorky se na bradavky využívají za účelem jejich vzrušivé stimulace. Silným stiskem se totiž stávají mnohem citlivější, což pomáhá při dosažení intenzivnějšího orgasmu. Kov také příjemně chladí, čímž se stává dalším dráždidlem, které vás v inkriminované chvíli přenese do jiné erotické dimenze. Ozdoba bradavek navíc doslova poblázní i vašeho partnera, pro něhož to bude úžasné a nečekané zpestření. Představujete si tyto svorky jako dva lesklé skřipce? Tak jistě, i to by samozřejmě šlo, ale řekněme si upřímně, že elegantní náhrdelník s tímto skrytým posláním je mnohem atraktivnější, že?

Řetízek s vibrujícím přívěskem

Zatímco v minulých letech byl vibrátor považován za něco ostudného, co se hodí jen do filmů pro dospělé, dnes je tato hračka běžnou součástí domácí partnerské výbavy. Co kdybyste ho ale měla neustále po ruce? A ještě všem na očích, o čemž byste ale pochopitelně věděla je vy sama? Už tohle je parádní lechtivé tajemství se silným afrodiziakálním podtextem. Drobný, leč výkonný vibrátor převlečený za přívěsek z chirurgické oceli je k mání ve zlaté, stříbrné i růžové barvě.

Náramková pouta slibují velkou zábavu

Moderní populace v sexu ráda experimentuje, což potvrzují nejen odborné studie, ale i nebývalý nárůst zájmu o nejrůznější lechtivé hračky. Hodně vyhledávaným zbožím jsou pak pouta, s nimiž se dá v posteli (i jinde) skutečně vyhrát. Nechte se spoutat a dopřejte milenci pocit naprosté dominantnosti. Za projevenou důvěru se vám jistě odvděčí! A co teprve tehdy, když ho naprosto odzbrojíte tím, že si pouta uděláte z vlastního náramku. Ne nadarmo se říká, že štěstí přeje připraveným…


Celkem 3 komentářů

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Konečně se vám povede oprostit se od „změti“ svých pocitů a budete schopni se na problém, který už nějakou dobu řešíte s partnerem/partnerkou podívat bez emocí, tak nějak „svrchu“. A ke svému překvapení zjistíte, že jste k němu přistupovali ze špatného konce. To vám dá nejen možnost vše zdárně vyřešit, ale budete moci partnerovi/partnerce ukázat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

78 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
12 Příspěvků
Poslední příspěvek 6.5.
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 6.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat