Tohle je v posteli opravdu dobré

Jedna věc je jasná: Bez ohledu na to, kolik sexuálních průvodců projdete, neexistuje žádný spolehlivý způsob, jak být absolutní bohyní sexu. Protože touha je dost subjektivní věc – dokazuje to mnoho různých druhů sexu, které existují. Přesto většina lidí chce být v posteli dobrá a pořádně s partnerem zatočit. Ale co je vlastně dobré v posteli?

Sex by měl být vzrušující a žhavý. Takový je plán. Realita je bohužel jiná. Pocit viny je jistě častá chyba, které se dopouští mnoho žen: primárně se ptají samy sebe, co by se mohlo jejich partnerovi v posteli líbit. Myslí si, že nejdůležitější je potěšit toho druhého v posteli. A jsou ovlivněni sexuálním životem jiných lidí, radami a trendy.

Chyba. Místo toho, abyste se usilovně soustředili na dobrý výkon a preference vašeho partnera, měly by si ženy uvědomit následující: Sex bude dobrý, když se budete v posteli bavit. Když jste nadšení a nebojíte se to dát najevo. To má jen málo společného s výkonem, technologií nebo krásným vzhledem. To znamená: Každý je dobrý v posteli – za předpokladu, že je uvolněný a v pohodě sám se sebou i se svým partnerem.

Bez zábran a trochu hříšné

Pěkný vedlejší efekt: To je přesně to, co většině mužů vyhovuje v posteli – když žena nemá zábrany a dokáže se naprosto uvolnit. To je přesně to, co dělá sex tak výjimečným a spojuje dva lidi. Že jste před sebou nestydatí a trochu hříšní. To je to, co dělá sex kouzelným a dobrým. Komu není horko, když vidí, jak je ten druhý rozpálený, jak těžce dýchá a jak se sotva ovládá?

Jako žena se nemusíte nutně vrhat do žhavého prádla nebo navrhovat hraní rolí. Pokud je to jen falešné, je to nakonec jen nesmysl. Ne každému se musí líbit svazování nebo krmení jahodami nasáklými šampaňským. „Dobrý v posteli“ může znamenat spoustu věcí – včetně misionářské pozice po deseti letech vztahu.

Každý musí sám zjistit, co ho vzrušuje. Jediná důležitá věc je: neopakujte rutinní čísla monotónně a bez emocí. A nejen v posteli ve stejnou denní dobu. Lepší: Buďte otevření novým věcem a troše spontánnosti. Pak je většinou vše perfektní.

Pěkné balení, za kterým nic není

Ale ani ti, kteří vášnivě a otevřeně cestují světem, nebudou mít automaticky dobrý sex. Protože sex je interakce mezi dvěma lidmi. Buď to sedí – nebo ne. A někteří kluci, kteří vypadají extrémně nadějně, se nakonec ukážou jako úplný začátečníci. Horký balíček automaticky neznamená dobrý v posteli.

Někdy jsou nejtišší vody v posteli nejžhavějším překvapením. Protože jsou citliví a milující. Protože přes všechen chtíč je špetka nevinnosti nesmírně sexy. Pokud je chemie mezi dvěma lidmi správná, nemůže se nic pokazit. S tímto vědomím do toho jděte!

Zdroj: názory autoraSledujte nás na sociálních sítích:

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat