Sexuální praktiky jen pro otrlé páry

Co nejbláznivějšího jste v posteli vyzkoušeli? Odpůrci stereotypní nudy a příznivci peprnějších erotických radostí preferují pissing, rimming a fotjob.

Žebříček nejoblíbenějších sexuálních poloh se dlouhodobě drží bez větších změn. Prvnímu místu kraluje klasický misionář následovaný ženou nahoře. Seznam pokračuje pozicemi „zezadu“, ikonickou šedesátdevítkou a takzvanou lžičkou, při které milenci leží na boku (1). Vedle těchto tradičních pozic existuje i řada jiných libůstek, které uspokojují i poněkud „náročnější“ jedince. Troufli byste si na ně?

Pissing

Pissing, zlatá sprcha, zlatý déšť nebo urofilie. Všechny tyto názvy označují praktiku zahrnující moč, která je pro 4 procenta mužů a 3,5 procenta žen běžným fetišem (2). Toho, kdo jí přišel chuť, vzrušuje kromě samotného močení i pouhý pohled na tento proces doprovázený čicháním typického aroma vylučované tekutiny. Roli zde sehrává hlavně pocit moci, tedy jasné stanovení dominantní a submisivní role. Za silné afrodiziakum se rovněž považuje odhalení něčeho tak soukromého a intimního, jako je právě tento způsob vyprazdňování.

Footjob

Ušní lalůčky, rty, krk nebo bradavky bývají jakožto erotogenní zóny dobře známé (3). Ovšem pozor, i taková chodidla jsou vlastně jedním velkým nervovým zakončením. Obsahují tlakové body propojené s různými částmi těla, což zásadně ovlivňuje i jejich vzrušení. Plosky nohou proto mohou fungovat jako dálkový ovladač vášně, s čímž footjob úzce souvisí – partnerka svého milého přivádí k orgasmu pomocí chodidel, což si dle zásad reflexologie užívá i ona sama (4).

Rimming

Že jste tenhle pojem ještě neslyšeli? Nepředstavuje nic světoborného, odkazuje na dráždění řitního otvoru, a to jazykem, rukou i erotickými pomůckami. Tak teď už jistě dokážete představit, o čem je řeč. Jedná se o spojení análního sexu s tím orálním, při němž ústy můžete zabrousit i tam, kam slunce opravdu nedohlédne. Jaké to je, to moc dobře ví 25 procent příslušníků silnějšího pohlaví a 10 procent příslušnic toho slabšího (5). Ti všichni se takto baví pravidelně.

Zdroje: (1) www.statista.com/statistics/1269452/hungary-women-s-favorite-sexual-positions/, (2) www.abc.net.au/triplej/programs/the-sunday-hook-up/watersports-and-golden-showers-why-some-people-are-into-pee/13645872, (3) www.medicalnewstoday.com/articles/ear-orgasm, (4) www.en.wikipedia.org/wiki/Footjob, (5)www.mdpi.com/1660-4601/18/23/12668

 Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden se v oblasti lásky a osobních vztahů mohou objevit nové příležitosti. Pokud jste nezadaní, hvězdy vám přejí setkání s někým, kdo vás velmi zaujme. Ti, kteří jsou ve vztahu, mohou očekávat posílení emocionální ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

13 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:47
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
144 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat