Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Sedm erotických her pro velké holky: Tyhle vás v posteli zabaví až do jara!

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

2. 12. 2013 | Sex a vztahy

Br, zima je tu! Chcete se zahřát? Zkuste to sexem! Tyhle erotické hry vás budou bavit až do jara! Jejich hlavním posláním je zkrátit si čas při čekání na teplejší počasí - tím nejlepším možným způsobem!

Kdo si hraje, nezlobí, to je všeobecně známá věc! A propojení tohoto rčení s vaším milostným životem netřeba zdůrazňovat! Tohle jsou domácí erotické hry, při kterých nejde o to vyhrát, ale zúčastnit se!

1. Časovaná bomba

Pomůcky: Hodiny nebo jiný časovač. (Minutka z kuchyně je naprosto ideální.)

Jak se to hraje?
Vyberte si libovolný časový interval, třeba 20 minut. Po celou tuto dobu je nutné věnovat se předehře. Není dovolen pohlavní styk! Je nutné si vymezený čas opravdu užít minutu po minutě! Žádné přeskakování! Až to zkusíte příště, a domluvíte se s partnerem na 60 minutách, překvapí vás, co všechno kreativního vymyslíte, jen abyste se „zabavili“.

2. Slepá patrona

Pomůcky: Šátek, kravata či šála.

Jak se to hraje? Jeden druhému zavažte oči. Partner dočasně zbavený zraku bude přivázán k posteli, židli nebo jinému kusu nábytku. Jeho úkolem je vydržet co nejdéle provokace protějšku a příliš na sobě nedávat znát vzrušení! Myslíte, že je to hračka? Tak si to zkuste!

3. Školní poradna

Pomůcky: Nejsou potřeba.

Jak se to hraje? Jeden z vás bude představovat nevinného studentíka/naivní školačku, jejichž největším problémem je obeznámit se se sexuálním životem. Druhý z páru v roli učitele musí svému žákovi vysvětlit krok za krokem, jak používat ruce, rty, jak stimulovat určité části těla, aby byl protějšek spokojený. Součástí hry jsou samozřejmě i názorné ukázky. Tahle skoro až nevinná hra způsobí, že se dozvíte to, co jste o partnerovi doteď nevěděli!

4. Pokus o rekord

Pomůcky: Nábytek.

Jak se to hraje?
Gauč, křeslo, stůl, pračka, a dokonce i schody… Při milování se pokuste o co největší počet milostných poloh na jednom kusu nábytku. Co myslíte, kolik vášně se dá zažít třeba na obyčejné židli? Počítají se všechny variace a pozice, při nichž si nezlámete kosti v těle! A propos, než vyzkoušíte všechen nábytek, zima bude pryč! Že ne? A kdo jako ty vaše počty překoná? Pokuste se o rekord a překonejte původní verzi!   

5. Umělec v akci

Pomůcky: Holicí strojek, spodní prádlo, vibrátor a další rekvizity, které běžně najdete doma.

Jak se to hraje?
Jakožto režisér v porno průmyslu, který má jasnou vizi o tom, jak by měli vypadat hlavní hrdinové jeho filmu, je úkol aktivnějšího partnera jasný. Musí upravit svoji modelku, herečku a múzu v jedné osobě tak, aby působila dráždivě sexy. Vyholení klína, oblékání spodního prádla a zkoušení košilek pro nadcházející „scénu“. Zdá se režisérovi herečka málo vzrušená? Může si vzít vibrátor a trochu jí pomoci! Nemá ho? A pomůže banán? V jeho kompetenci je téměř vše! A jak si vy příště „upravíte“ svého „herce“ vy?

6. Zakázaná zóna

Pomůcky: Čokoládový sirup, potravinářské barvivo nebo barvy na tělo.
Jak se to hraje? Před milováním si na svém těle označte místa, která budou protentokrát naprosté tabu! Krk, dekolt, břicho, rozkrok… Úkolem je užít si sex, aniž by se druhý dotkl zakázaných zón! Uvidíte tu jízdu! A příště označte zase jiné lokality!

7. Stolní hra

Pomůcky: S deskovými hrami nabitými erotikou se roztrhl pytel! Pořiďte si jednu! (V dostání v erotických obchodech nebo žertovných předmětech. Orientační cena 350 až 999 korun.)

Jak se to hraje?
Většinou se hází kostkou, ke slovu se dostávají i kartičky s úkoly. Ať si zvolíte stolní hru v jemnějším erotickém duchu, nebo vás v erotických obchodech zaujala ta s prvky BDSM, nudit se určitě nebudete! A koneckonců, je to i dobrý tip na vánoční dárek, se kterým si užijete hodně legrace!  

Tak ať vás v zimě pod peřinou nic nezebe!
 

Muži jsou přímo posedlí vzrušenou ženou

Těstoviny s brokolicí

Těstoviny s brokolicí

15 hlasů
40min 704 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kachna na olivách

6 hlasů
1h a 55min 778kJ 200 Kč

Pečená kachna s olivami z italské kuchyně.

Krůtí kostky s kukuřicí

11 hlasů
60min 286kJ 180 Kč

dušené krůtí maso s chilli papričkou

Poradny

Mám trvalý pobyt jinde než bydlím, dostanu příspěvek?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jsem těhotná a končí mi pracovní smlouva, musím na ÚP?

Dobrý den,pokud máte pracovní smlouvu uzavřenou na dobu určitou, zaměstnavatel nemá povinnost sml... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden přeje hlavně kamarádským vazbám! Proto se snažte naslouchat svým přátelům a ubezpečte je, že jste tu vždy pro ně. Uvidíte, že vám oplatí stejnou mincí. Díky nim se budete cítit velice sebejistě a v pohodě. Jen těžko vás něco rozhodí!

Více